Çakıltaşı Anaokulu Çakıltaşı Anaokulu Free Get
Çakıltaşı Anaokulu

Çakıltaşı Anaokulu

hasan kahraman

3.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2018-09-06

Size

34.6 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Çakıltaşı Anaokulu Description
KALİTE POLİTİKAMIZ
T.C. M.E.B. Özel Çakıltaşı Anaokulu olarak , Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitimi ve yasal – mevzuat şartlar kapsamında; çocuklarımızı Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, özgüvenleri gelişmiş, yaratıcı ve sevgi, saygı ilkeleri doğrultusunda ve evrensel değerler ışığında yetiştirirken, bir üst eğitim kurumuna en iyi şekilde hazırlamak. Tüm bu çalışmaları Kalite Yönetim Sistemi ve veli / öğrenci memnuniyetini sağlamak üzere yerine getirmek. Sürekli iyileştirme çabalarımızı; çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, velilerimiz ve tüm paydaşlarımızın etkin katılımı ile yapmak. Okulumuzda araştırma ve geliştirme çalışmaları ile yaparak- yaşayarak öğrenme metodunu kullanan, biz bilinciyle kaliteli gelecek sağlama yoluna giderek öğrenme ortamlarında kalıcı davranış kazanan bireyler yetiştirmek. Eğitimde lider ve örnek kurum olmak kalite politikamızdır.

KAYIT ve İNDİRİM BİLGİLERİ
8. Eğitim & Öğretim yılımızda okulumuz M.E.B. Özel Eğitim Kurumları arasında Özel Eğitim Teşviği Alan Kurumlar arasındadır. Özel Çakıltaşı Anaokulumuzda erken kayıt sistemi uygulanmaktadır.Mayıs ayı içerisinde yapılacak olan kayıtlarımızda M.E.B. ve velilerimize tebliğ ettiğimiz yıllık ücretlerimiz üzerinden aylık ödemede ve yıllık peşin ödemede erken kayıt indirimi uygulanır.

GENEL BİLGİLER
Anaokulumuza öncelikle İstanbul Fatih ilçesi Çapa, Fındıkzade, Koca Mustafa Paşa ve Şehremini bölgelerinden öğrenci kabulu yapılmaktadır. 2 Katlı müstakil, depreme dayanıklı, yangın koruyucu ve güvenlik önlemleri alınmış, ve tüm bölümleri yenilenmiş binamızda, 2-5 yaş çocuklarımızın tüm ihtiyaçları düşünülerek en iyi şekilde eğitim almalarını ve kendilerini güvende hissetmelerini sağlayabilmek için gerekli tüm detaylara özen gösterilmiş, eğitim ve oyun materyelleri en iyileri ve doğal olanları tercih edilerek onların aynı zamanda sağlıklı ortamlarda oyun oynayarak eğlenebilmeleri de amaçlanmıştır.Okulumuzda 2 yaş, 3 yaş, 4 yaş ve 5 yaş grupları için ayrı sınıflarımız ve müzik, dans, jimnastik, grup oyunları gibi faaliyetlerin yürütülüdüğü çok amaçlı salonumuz mevcuttur.Mutfak ve yemekhanemiz ayrıdır.

Trafik gürültüsünden uzak sadece kuş cıvıltılarının duyulduğu asma ve ağaçlarla çevrili bahçemizde bol bol oynadığımız gibi sabah jimnastiğimizi yapıyor, bazen kahvaltılarımızı, bazen de balonlarla süslediğimiz bahçemizde doğum günü partilerimizi yapıyoruz. Geniş bahçemizde çocuklarımız tamamen doğal bir ortamda açık hava oyunları ile hem eğlenecek hem de toprakla tanışıp bahçemizdeki bitkilerin nasıl büyüdüklerini görüp gelişimi ve değişimi fark ediyorlar.Ahşap kuleli kaydırağımız ve salıncaklarımızda eğlenip kaba motor gelişimlerine,kum havuzumuzda da oynayarak ince motor gelişimlerine katkıda bulunuyorlar.Ayrıca kaplumbağalarımız, tavşanlarımız, kedimiz "BALKIZ" ve köpeğimiz "KÖPÜK" ile hayvan sevgisini küçük yaşlarda kazanmalarını sağlıyoruz.

Eğitimcilerimiz, çocuk gelişimi eğitimi ve pedagoji konularında bilgili ve tecrübeli, uzman sınıf öğretmenleri ve mesleğinde başarılı çocuk gelişimi ve eğitimi bölümünden mezun öğretmen ve idarecilerden oluşmaktadır. Çalışma saatlerimiz 08.00 – 18.00 saatleri arasında devam etmektedir. Programlarımız kısa ve uzun gün olarak planlanmıştır. Uzun gün programımız 08.00 – 18.00 saatleri arasında,kısa gün programımız saat 09.30-16.00 arasında uygulanmaktadır. Kısa gün programında kahvaltı hariç, öğlen yemeği ve ikindi dahildir.


Unutmayın; Amacımız, hızla değişen ve gelişen dünyamıza uyum sağlayarak 21.yüzyylın çağdaş insanlarını yetiştirmektir. Bu amaçla kurumumuz çağdaş bakış açısına sahip,aktif ve yeniliklere sürekli açık olarak sizlerle işbirliği içinde,verdiği tüm sözleri yerine getirerek ve bölgesindeki en güvenilir ve tercih edilen Özel Anaokulu olarak eğitim çalışmalarını sürdürecektir.


Çakıltaşı Anaokulu Varken Daha Azıyla Yetinmeyin ve Çocuklarımızı Geleceğe Birlikte Hazırlamaya Devam Edelim..."

Saygılarımızla,
More Information
Price:
Free
Version:
3.0
Size:
34.6 MB
Genre:
Education
Release Date:
2018-09-06
Developer:
hasan kahraman
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps