Õhtuleht Digileht Õhtuleht Digileht Free Get
Õhtuleht Digileht

Õhtuleht Digileht

6.0.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2020-02-06

Size

16.4 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Õhtuleht Digileht Description
Õhtuleht Digilehe äpiga saad ligipääsu Eesti populaarseima paberlehe veebiversioonile! Digileht sobib sulle siis, kui tahad lugeda vaid Õhtulehe neid uudiseid, mis ilmuvad ka paberväljaandes.
Sind ootavad eksklusiivseimad intervjuud, meeleolukad lood meilt ja mujalt, parimad spordiuudised, sisukad lood Eesti elust, otseülekanded ja palju-palju muud.
Artiklite täispikkuses lugemiseks pead liituda ka meie digipaketiga. Digipaketiga saad lisaks Õhtulehe paberlehe artiklitele ligipääsu ka kõigi teiste Õhtuleht Kirjastuse ajalehtede ja ajakirjade tasulisele sisule. Nii saad vaid mõne euro eest kuus oma mobiiliekraanile enam kui 400 tasulist artiklit, millele muidu saaksid ligipääsu vaid mitmekümne euro eest kuus paberväljaandeid tellides.

Õhtulehe äpp toob sinu ekraanile:
1. Õhtulehe paberlehe lood. Digilehe äpiga on kõik paberlehe uudised vaid paari nupuvajutuse kaugusel, mugavalt numbrite kaupa järjestatuna.
2. Värskeimad uudised. Eestis või mujal toimub mõni märkimisväärne sündmus? Kirjutame sellest koheselt ja saadame ka su mobiili teavituse.
3. Eksklusiivse sisu. Eesti ainukese tabloidina hoolitseme selle eest, et leiad meie lehtedelt alati ausaid ja avameelseid intervjuusid tuntud Eesti tegijatega!
4. Meelelahutust meilt ja mujalt. Tõsiste teemade vahele pikime alati ka kergemaid ja lõbusamaid lugusid kõikjalt üle maailma.
5. Parimad spordiuudised. Õhtulehe spordiuudiseid on olnud Eesti hinnatuimad juba aastaid. Teeme igapäevaselt tööd, et tuua teieni parimad analüüsid ja värskeimad kõlakad spordimaailma telgitagustest.
6. Aus uuriv ajakirjandus. Avame Eesti elu varjukülgi ja julgeme rääkida tõsistest teemadest.
Küsimuste ja ettepanekute korral kontakteeru meiega it@ohtuleht.ee
Õhtuleht Digileht 6.0.1 Update
2020-02-06 Version History
Rakendus on täielikult uuendatud.
More
More Information
Price:
Free
Version:
6.0.1
Size:
16.4 MB
Update Date:
2020-02-06
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps