Ödev Bul Ödev Bul Free Get
Ödev Bul

Ödev Bul

1.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2019-07-24

Size

42.3 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Ödev Bul Description
Türkiye'nin en büyük ödev arama sitesi ile her seviyeden ödev arama ve ödev sorma işlemlerini uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ödev bul uygulamasında kayıt olurken lütfen öğrenim düzeyiniz olan seviye kısmını ayarlamayı unutmayınız. Ödev sormak istiyorsanız uygun kategoriyi ve seviyenizi belirterek ister yazılı ister fotoğraf olarak sorularınızı sistem üzerinden kullanıcılara ulaştırabilirsiniz.
Ayrıca sadece milli eğitim bünyesindeki ilkokul, ortaokul ve lise seviyelerinin yanı sıra üniversite öğrencileri ve kpss, ales, lgs, yks gibi sınavlara hazırlık konularını da uygulama üzerinden ücretsiz ulaşabileceksiniz. Üye puanlama, üyeler arası mesajlaşma ya da başka ek özellik olmadan sadece ücretsiz bilgi alışverişinde bulanabileceğiniz ödevbul.com uygulamasıyla derslerinize yardımcı olmayı amaçladık.
Site üzerinden sorularınızı sor cevap al özelliği bulunmaktadır. Ödev sorularınız hem aynı seviyedeki diğer öğrenci arkadaşlarınız hem de öğretmenler tarafından cevaplanabilmektedir. Özellikle tüm dersler içerisinde takıldığınız soruları çözebilmek; çözemediğiniz matematik sorularınıza anında cevap alabilmek için uygulamamızın sizlere yardımcı olacağını düşünüyoruz.
Ödev Bul 1.1 Update
2019-07-24 Version History
İyileştirme
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.1
Size:
42.3 MB
Update Date:
2019-07-24
Developer:
Riza Cetinyurek
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps