İcra Burada İcra Burada Free Get
İcra Burada

İcra Burada

Caner Caki

1.0 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2017-02-15

Size

12.6 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
İcra Burada Description
İcraburada.com uygulamasını indirerek tüm Türkiye genelindeki icra ihalelerini takip edebilirsiniz.
GOLD +PLUS   Üyelik ile Yararlanacağınız Hizmetler
 
+ Vekâletname ile yasal temsilcilik
İcradan almış olduğunuz ürünün tüm işlemlerini sizin adınıza hızlıca tamamlıyor, tescil belgenizi teslim ediyoruz. Sizi birçok brokratik işlemden kurtarmış oluyoruz. Biz bu işte tecrübeliyiz, bazı işleri uzmanlarına bırakmak lazım. Biz de profesyonel ekibimizle sizi hiç uğraştırmadan icra ihalenize katılıyor, sizi hiç yormadan işlemlerinizi sizin adınıza biz yapıyoruz. Sizedealmı olduğunuz ürünün keyfini çıkartmak kalıyor.
 
 
+ İhalelere katılım
İcralık gayrimenkul ve taşıt alımlarınızda avukat, eksper eşliğinde  ihalelerinize biz katılıyoruz. Siz evinizde, iş yerinizde kahvenizi yudumlarken eksperiniz aracınızı cihazlarla kontrol ediyor, açık arttırmada sizin adınıza pey sürüyor. Pey diyoruz, katılım diyoruz, siz rahatsız olmayın diyoruz. 
 

+ Yasal işlemlerin takibi
Talep doğrultusunda ihalelerden alınan icralık menkul, icralık gayrimenkul ve icralık araçların tüm tellaliye, damga pulu, vergi, KDV, MTV işlemlerini sizin adınıza takip ediyoruz.
 
 
+ Ruhsat işlemleri 
İstanbul ikameti dahilinde icradan almış olduğunuz tüm Türkiye genelindeki araçların ruhsat işlemlerini trafik müşavirlerimiz tarafından tamamlıyor, ruhsatınızı teslim ediyoruz.
 
 
+ Uzman danışman hizmeti
 İlgilendiğiniz icralık araç ya da icralık gayrimenkulde marka, model, il, ilçe ve fiyat gibi kriterlerinize uygun yatırım fırsatları için size özel gayrimenkul/taşıt uzmanlarımız tarafından hergün bilgilendirilirsiniz ve sistem üzerinden otomatik olarak haberdar edilirsiniz. Böylece hiçbir ihaleyi kaçırmamış olursunuz.
 
 
+ Raporlama
Kriterlerinize uygun ihaleleri saptayan icraburada.com uzman danışmanları, ilgili icra ihaleleri hakkında araştırma yapıyor, piyasa fiyat analizi ile kar marjınızı hesaplıyor, belirlenen muhammen bedeli üzerinden hangi ihalenin sizin için daha avantajlı olduğunu kontrol ediyor ve araştırma raporu sunuyor. Analiz, kar marjı, araştırma, raporlama… Araçlarda geçmiş hasar kayıtları, boya kontrol cihazları ile kaza tespiti. Geçmiş kaza raporları, araçların bayi bakım kontrolü, piyasa fiyat araştırması ve daha birçok kontrol çalışması.. Gayrimenkullerde keza aynı şekilde detaylı araştırma hatta dilerseniz cüzi bir tutarla SPK lisanslı ekspertiz raporu bile sunabiliriz. Gerçekten tevazu gösterelim istiyoruz ama bunlar gerçekler.
 
 
+ Kapsamlı Risk Analizi
Tüm gayrimenkullerde tapu kaydı, kask, task, emsal, Hmaks ve ihalenin üzerindeki tüm haciz inceleniyor, borç ve alacak, durumu şahıslar arasındaki anlaşmazlık gibi her türlü risk araştırılıyor; tüm araç, menkul, izale-i şüyuu ihaleleri içinde ve uzman kadro tarafından.
 
 
+Fesih davalarıda destek
İcraburada.com olarak sizleri olası davalarda da yanlız bırakmıyoruz. Böylece gönül rahatlığıyla icradan alım yapabiliyorsunuz.
 
Yani icraburada.com, çalışıyor. Üstelik “Çok paradır şimdi bu” diye de düşünmeyin zira,
 
+ İhale alımı gerçekleştiği taktirde sadece muhammen bedeli üzerinden yol ve eksper ücreti alınıyor, sizin adınıza alım gerçekleşmediğin de ise sadece yol parası alınıyor. Yani siz kazanırsanız biz kazanıyoruz. Gold +Plus üyelik, icralık gayrimenkul ve taşıt yatırımlarınızda, konforun, karlılığın ve güvende olmanın keyfini yaşatıyor.
 
Bu işte biz öncüyüz , işi uzmanına bırakın..  GOLD +PLUS hizmet ayrıcalıktır. 
 
icraburada com tüm ihalelerinizde başarılar ve bol kazançlar diler.
İcra Burada 1.0 Update
2017-02-15 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
12.6 MB
Genre:
Business
Release Date:
2017-02-15
Developer:
Caner Caki
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps