İHİB İHİB Free Get
İHİB

İHİB

1.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2019-05-30

Size

105.1 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
İHİB Description
İstanbul Halı İhracatçıları Birliği’nin (İHİB) resmi mobil uygulamasıdır. Birliğimiz üyesi olmadan da ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu uygulamayla, üyelerimize push bildirimiyle gönderdiğimiz duyuruları, konu başlıkları ve gönderim sıklığına göre kişiselleştirebilir, eğitimlerimizden haberdar olabilir, üyelerimize ulaşabilir, devlet destekleri ve İHİB eğitim ile ilgili bilgilere erişebilirsiniz. Etkinliklerimize özel oluşturacağımız gruplara dahil olmanız halinde gruba özel bildirimlerden faydalanabileceksiniz.

İHİB, halı sektörü ile ilgili hemen her türlü bilgiyi siz değerli üyelerimize ve üye olmayan fakat sektörle ilgili kişi ve kuruluşlara İHİB mobil uygulamamız aracılığıyla iletmektedir.

İHİB mobil uygulamasını herkes indirebilir ve kullanılabilir. Uygulama için bir üyelik şartı yoktur. Telefonunuza veya tabletinize İHİB uygulamasını kurar kurmaz, herhangi bir kayıt zorunluluğu olmadan anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamada bulabilecekleriniz:
Duyurular
Haberler
Etkinlikler
Özel Grup Üyelikleri ve Bildirimleri
İHİB hakkında:
İstanbul Halı İhracatçıları Birliği (İHİB) Türkiye’nin en önde gelen imalat sanayi kollarından biri olan halı sektörünün en önemli sektörel kuruluşlarından biridir.

İHİB’in temel hedefi Türkiye’nin halı ihracat kabiliyetini arttırmak ve sanayii dünya çapında tanıtmaktır. Diğer yandan, İHİB, sanayinin gerek ulusal gerekse uluslararası platformda ve hükümet nezdinde çıkarlarını koruma ve gözetmeyi de hedeflemektedir. Bu çerçevede, İHİB üyelerinin ticaret ile ilgili her çeşit faaliyetini destekler.
İHİB 1.1 Update
2019-05-30 Version History
-Sürekli iyileştirmeler yapıyoruz.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.1
Size:
105.1 MB
Genre:
Business News
Update Date:
2019-05-30
You May Also Like