İlginç Bilgiler - Gereksiz ama Gerçek Komik Seyler İlginç Bilgiler - Gereksiz ama Gerçek Komik Seyler Free Get
İlginç Bilgiler - Gereksiz ama Gerçek Komik Seyler

İlginç Bilgiler - Gereksiz ama Gerçek Komik Seyler

Cihangir Korkmaz

4.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2016-10-05

Size

17.6 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
İlginç Bilgiler - Gereksiz ama Gerçek Komik Seyler Description
Bilginize bilgi mi katmak istiyorsunuz? Her şeyi öğrenilmeye değer mi buluyorsunuz? Tam bir genel kültür fenomeni olma yolunda adım mı atmak istiyorsunuz? Emin olun ki doğru adrestesiniz! Üstelik Ücretsiz. İlginç Bilgiler, aklınıza gelen her türlü sorunun cevabını bulabileceğiniz, hem öğreneceğiniz hem de eğleneceğiniz her an yanınızda bulunmasından keyif alacağınız bir uygulamadır. Ücretsiz indirebilirsiniz!

İlginç Bilgiler mobil uygulamasında neler mi var?

Bu sorun cevabı aslında çok basit; içerisinde yok yok diyebiliriz. Birbirinden ilginç konulardan oluşan toplam 13 kategori sizleri beklemekte. Bu kategoriler sırasıyla;

Genel, Hayvanlar Alemi, Meyve & Sebze, İnsanlar, Şehirler & Ülkeler, Spor, Bilimsel, Uzay, Doğa, Bitkiler, Ürünler, İlizyon ve son olarak da Tarih bölümünden oluşmaktadır. Uygulama içerik bakımından çok zengindir. İlginç bilgiler öğrenmek ya da arkadaşlarınızla keyifli ve kaliteli zaman geçirmek istiyorsanız bu tam size göre bir uygulamadır.

Örneğin; Fenerbahçe kulübünün ilk adının ‘’SİYAH ÇORAPLILAR’’ olduğunu biliyor muydunuz? Ya da Güneş sistemindeki bütün gezegenleri bir araya getirirsek, Jüpiter’in büyüklüğüne erişemeyeceklerini biliyor muydunuz?

Başka bir ilginç bilgi ise, insanlar eğer şiddetli bir şekilde hapşırırsa kaburgalarını kırabilirler. Bunun gibi ilginç bilgiler uygulamasında birbirinden eğlenceli ve aynı zamanda eğitici içerikler bulabilirsiniz.

Yazının başında dediğimiz gibi İlginç Bilgiler uygulamasında yok yok. İlginç bilgilerden neyi kastediyorsunuz diye sorar gibisiniz. Hemen açıklık getirelim.

Bir pulda kaç kalori olduğunu hiç düşündünüz mü? Düşünmeseniz bile hiç sorun değil biz sizin yerinize düşündük ve hatta cevabını bile bulduk. Buyurun cevabı; Bir İngiliz pulunun yapışkan tarafını yaladığınız takdirde 5.9 kalori almış olursunuz.

Dahası mı?

Bir pirenin yapabileceği en uzun sıçrama nedir?
Hapşırmayı engellemeye çalışırsanız ne olur?
Andımızı kim yazmıştır?
Esrar satışı nerelerde serbesttir?
Aşk kelimesi nereden geliyor?
Sayılar nasıl ortaya çıktı?
Paralar en çok nerelere değdi?
Yıldızlar neden kayar?
Dünyaya kaç yıldırım düşmektedir?

Dilerseniz bu kadar fazla ilginç ve öğretici bilgilerden kendi favori bilgilerinizi oluşturabilir, çevreniz ile bu oluşturmuş olduğunuz bilgileri paylaşabilirsiniz. Hem sizin hem de çevrenizdeki arkadaşlarınızın genel kültür seviyesi artmış olacaktır.

Merak etmediğiniz ama merak edeceğiniz tüm soruların cevapları burada. Hemen ücretsiz indirin!!!
More Information
Price:
Free
Version:
4.0
Size:
17.6 MB
Update Date:
2016-10-05
Developer:
Cihangir Korkmaz
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps