İplik Marketi İplik Marketi Free Get
İplik Marketi

İplik Marketi

1.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2018-08-31

Size

7.1 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
İplik Marketi Description
Online İplik Marketi; "Bursalı Grubu" Güvencesi İle.

Bursalı Grubu'nun yeni hizmeti olan iplikmarketi.com hizmetinizde. Haftalık değişen iplik fiyatlarını web sitemizden güncel olarak takip edebilir, stoğumuzda olan iplikleri en uygun fiyatlara anında satın alabilirsiniz. Sitemizden sadece kurumlar yararlanabilmektedir, bireysel alışveriş yapılamaz. Fiyatlarımız toplu alımlara göre farklılık göstermektedir.

Siparişinizi verdikten sonra bulunduğunuz ile göre 1 - 3 iş günü içerisinde siparişlerinizi teslim etmekteyiz. Ürünlerimizi yakından görmek ve test etmek için numune talep edebilirsiniz. Ürünlerimizi belirlediğimiz koşulları koruduğunuz taktirde 3 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Yapacağınız alışverişler Bursalı Grubu güvencesi altında olup gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ürün hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için bizleri 0224 261 04 04 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Minimum satın alma miktarı 1000 Kg olup alışveriş miktarı 250 ve katları şeklinde belirlenmiştir. 1000 Kg'dan başlayıp stoğumuzdaki miktar kadar satın alabilirsiniz. Siparişinizi geçip ödeme işlemini yaptıktan sonra firmamız tarafınca iletişim bilgilerinde vermiş olduğunuz telefon numaralarından sizinle iletişime geçeceğiz.

Keyifli Alışverişler Dileriz.
İplik Marketi 1.0 Update
2018-08-31 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
7.1 MB
Genre:
Business
Update Date:
2018-08-31
Developer:
ATS YAZILIM
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps