İskar Yapı - Arsa Payı Hesaplama İskar Yapı - Arsa Payı Hesaplama Free Get
İskar Yapı - Arsa Payı Hesaplama

İskar Yapı - Arsa Payı Hesaplama

1.0 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2017-07-25

Size

14.9 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
İskar Yapı - Arsa Payı Hesaplama Description
Arsa payı hesaplamak mı istersiniz? Hemen uygulamamızı inderek arsa payınızı hesaplayabilirsiniz. Arsanın toplam metrekaresi, payı ve paydayı girin hesapla butonuna bastıktan sonra size düşen metrekare miktarı görünecektir.

İskar Yapı olarak; Bugüne kadar yaptığımız tüm projelerde sizlere elimizden gelen en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçladık. Sizin için modern, kaliteli ve sağlam yapılar inşaa ettik. Hayalinizdeki huzuru, güveni ve estetiği sizlerle buluşturmak için elimizden gelenin en iyisini yaptık.

Ve şimdi sizin önerileriniz ve istekleriniz doğrultusunda yaptığımız İskar Park sizleri sıcacık yuvanızda mutlu kılacak, bildiğiniz ev mantığının önüne geçecek ve ailenizle birlikte unutulmayacak anılar yaşayacaksınız.

Tüm ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak yaptığımız bu projede rahatınızı ve konforunuzu düşünerek 150 m2’lik dairelerimizle “ sizlere yeni bir yaşam sunuyoruz. ”

Dikkat çeken yapısı ulaşım ve merkezi konum özellikleri ile hayalleriniz gerçekleşiyor. A’dan Z’ye birinci sınıf malzeme ve profesyonel işçilik ile yaşamaktan zevk alacağınız bir konut projesi
İskar Yapı - Arsa Payı Hesaplama 1.0 Update
2017-07-25 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
14.9 MB
Genre:
Business
Update Date:
2017-07-25
Developer:
Bunyamin Yldirim
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps