İstanbul-İzmir Otoyolu İstanbul-İzmir Otoyolu Free Get
İstanbul-İzmir Otoyolu

İstanbul-İzmir Otoyolu

1.4.10 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2019-10-08

Size

79.4 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
İstanbul-İzmir Otoyolu Description
OTOYOL A.Ş. Mobil Uygulaması, Kocaeli ili Gebze ilçesi İzmit Körfezi mevkiinde O4 otoyolu üzerinden Muallimköy Kavşağı ile ayrılacak şekilde başlayarak Osmangazi Köprüsü üzerinden sırasıyla Yalova, Bursa, Balıkesir, Manisa illerinden geçerek İzmir’de biten İstanbul–İzmir Otoyolu’nda (Gebze–Orhangazi–İzmir Otoyolu) yapacağınız yolculuklar öncesinde, yolculuk sırasında veya sonrasında elinizden bırakamayacağınız bir uygulama olacak!

Uygulama konum tabanlı olduğu için, kullanım sırasında “konum bilgisi paylaşma” ve “bildirim alma” ayarlarının mutlaka açık olması gerekmektedir, belirtilen ayarları telefonunuzun ayarlar menüsünden uygulamayı seçerek açabilirsiniz. Bu ayarlar açılmadığı zaman uygulamanın sizler için önemli olan birçok özelliğinden faydalanamayacağınızı hatırlatmak isteriz.

Uygulamanın ana özellikleri şunlardır:

GÜZERGAH: Ana Ekranın sol üst köşesindeki “Güzergâh Filtresi” içerisinden yapacağınız seçime göre, başta Oksijen Tesisleri ile yol boyu çalışmaların konumları olmak üzere, Google harita tabanlı trafik yoğunluğu gibi yardımcı görselleri, kendi anlık konumunuz ile birlikte harita üzerinde takip edebilirsiniz.
• Çağrı Butonu: Ana ekranın sağ üst köşesindeki kırmızı renkli çağrı butonu ile acil bir durumda “Otoyol Acil Yardım Merkezi”mize ya da ücret toplama ile ilgili bir sorunuz olduğunda “Ücret Toplama Çağrı Merkezi”mize kolayca ulaşabilirsiniz.
• Güzergâh Filtresi: Ana ekranın sol üst köşesinde ilk sıradaki bu filtre ile güzergâh üzerinde görmek istediğiniz tüm detayları tercihinize göre açıp kapatabilirsiniz.
• HGS Butonu: Ana ekranın sol üst köşesinde ikinci sıradaki ilk butonu seçerek satışı PTT tarafından yapılan ön yüklemeli HGS etiketlerinin satış ve dolum noktalarını harita üzerinde görebilirsiniz.
• Marka Arama Butonu: Ana ekranın sol üst köşesinde ikinci sıradaki ikinci butonu seçerek güzergah üzerinde hizmet veren tüm markaların listesine erişebilir, bu liste içerisinden seçtiğiniz markanın hangi Oksijen Tesisi içinde bulunduğunu görebilirsiniz.
• Akaryakıt Tesisi Butonu: Ana ekranın sol üst köşesinde üçüncü sıradaki ilk butonu seçerek güzergah üzerinde hizmet veren tüm akaryakıt istasyonlarını markalarına göre listeleyebilir ve bu listeden yapacağınız seçiminize ait akaryakıt markasının bulunduğu konumları harita üzerinde görebilirsiniz.
• Elektrikli Araç Şarj Noktası Butonu: Ana ekranın sol üst köşesinde üçüncü sıradaki ikinci butonu seçerek güzergâh üzerinde hizmet veren tüm elektrikli araç şarj istasyonlarını markalarına göre listeleyebilir ve bu listeden yapacağınız seçiminize ait şarj istasyonu markasının bulunduğu konumları harita üzerinde görebilirsiniz.

İHLALLİ GEÇİŞ: Bu sayfada ihlalli (ödemesiz) geçiş durumlarını sorgulayabilirsiniz. Sorgu sonucunda varsa seçeceğiniz bir ihlalli (ödemesiz) geçişin tüm detaylarına ulaşabilir, ödemeleri kredi kartınız ile hemen yapabilirsiniz. Ayrıca, 5 adete kadar araç plakası kaydedebilir ve “bildirim alma” özelliğini açmanız halinde,  ihlalli (ödemesiz) geçişe ait bildirimleri kontroller tamamlandıktan sonra otomatik olarak alabilirsiniz.

ÜCRET: Geçiş ücreti hesaplamaya yönelik ihtiyaç duyduğunuz tüm detaylara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
• Giriş, çıkış istasyonları ve aracınızın sınıfını seçerek seçtiğiniz iki nokta arasında ödeyeceğiniz ücreti hesaplayabilirsiniz.
• KGM’nin ve özel işletmecilerin sorumluluğundaki otoyollar dahil olmak üzere Türkiye’deki tüm ücretli karayollarında geçiş ücretlerinin hesaplanmasında ortak olarak kullanılan araç sınıflamasının detaylarına ulaşabilirsiniz.

BAKİYE: Özellikle PTT’den alınmış nakit (ön yüklemeli) HGS etiket hesap yönetimine dair yararlı bilgi ve bağlantılara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

DİĞER: En başta nakliye ve ulaşım firmaları ile araç kiralama şirketleri için geliştirmiş olduğumuz “İhlalli Geçiş Sorgulama Portalı” dahil olmak üzere birçok yararlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilir, uygulamayı sevdiklerinizle paylaşabilir ve uygulamayı değerlendirerek görüş ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.
İstanbul-İzmir Otoyolu 1.4.10 Update
2019-10-08 Version History
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için OTOYOL A.Ş. mobil uygulamasını sizlerden gelen geri dönüşler doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz. Bu geliştirme ile daha da iyileştirdiğimiz noktalar;
• Güzergah sayfasına otoyol boyunca tüm Oksijen tesislerinde hizmet veren markaları ismiyle aramak,
• Ücret sayfasında seçeceğiniz giriş ve çıkış istasyonları arasında muhtelif gişelerde yapacağınız ödemelerinin tümünün toplamını görebilmek,
• Ayrıca, elektrikli araç şarj istasyonlarının konumlarını Güzergah üzerinde marka ve tipine göre görebilmek.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.4.10
Size:
79.4 MB
Genre:
Business Travel
Release Date:
2019-10-08
Language:
English
More
You May Also Like