Şafaklar Market Şafaklar Market Not Available
Removed from the App Store
Şafaklar Market

Şafaklar Market

3.6.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2016-11-14

Size

19.3 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Şafaklar Market Description
HAKKIMIZDA:

yıl 1987

Şafak’la yola çıktık;

Güveni esas alıp yürüdük, ümitlerimizi, hayallerimiz hep tazeledik. Nice krizlere göğüs gerdik, ülkemiz ve insanımız için müreffeh yarınları hedefledik. Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tüm dostlarımızla el ele gönül gönüle verdik.
Yılları geride bıraktık.

Bize güvenen, güven veren, istikrarımıza eşlik eden, başarılarımıza katkı üreten müşterilerimiz, iş arkadaşlarımız, müşteri olduklarımız, bölgemiz, ülkemiz, devletimiz, milletimiz ve çevremizdeki binlerce dost, müşteri ve iş arkadaşlarımızla daha büyük hedefler için el ele, gönül gönülü yolumuza devam ediyoruz.


VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, Şafaklar gıda’nın perakende sektöründe sürekli gelişimi hedef alan, nihai müşteri memnuniyeti sağlayan değerlerine sadık, toplumsal sorumluluk bilinciyle güvenilir ve saygın bir kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ

Firmamızın sahip olduğu bilgi, insan ve finans kaynaklarını en verimli şekilde ülke ekonomisine katkı sağlamak için devamlı gelişmek, kaliteyi ucuza sunma ilkesini kendisine ilke edinmekte.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine, teknik özelliklere, standartlara, yönetmeliklere ve kanuni mevzuata uygun olarak faaliyet göstermektedir.
Şafaklar Market 3.6.1 Update
2016-11-14 Version History
Bu güncelleme çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler içermektedir.Uygulamamızı kullandığınız için teşekkür ederiz. Uygulamamızda her zaman düzeltmeler ve iyileştirmeler yaparak arada bir AppStore'da size güncellemeler sunuyoruz. Ayarlar > AppStore ve iTunes > Otomatik İndirmeler bölümüne giderek ve Güncellemeler'i açarak uygulamayı otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. Diğer yeni özellikler de kullanılabilir hale geldikçe buradan size bildireceğiz!
More
More Information
Price:
Free
Version:
3.6.1
Size:
19.3 MB
Genre:
Lifestyle
Update Date:
2016-11-14
Developer:
Detaysoft
Language:
English German Turkish
More
You May Also Like
Developer Apps