Курочка та гусак - interactive book Курочка та гусак - interactive book Free Get
Курочка та гусак - interactive book

Курочка та гусак - interactive book

1.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2017-02-02

Size

188.4 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Курочка та гусак - interactive book Description
НЕ ЗАБУДЬТЕ ЗАЛИШИТИ ПОЗИТИВНИЙ ВІДГУК)))
Це інтерактивна-анімаційне додаток створено для дітей та відповідальних батьків від автора Михайла Павловича Булатова. Не розкриваючи секретів, можна сказати, що це повчальна історія про справжні сусідські відносини. Спільне читання наших книжок сприяє розвитку вашої дитини і зміцненню сімейних зв'язків, можливо індивідуальне читання, читання по складах або прослуховування наших історій. Наші інтерактивні книжки-історії в основному про тварин і живий світ зроблені для дітей всіх релігійних конфесій і атеїстів, в них відсутня насильство, немає реклами будь-якого товару, крім анонсів наших книг (через батьківський контроль), немає вбудованих покупок. Спеціалізація нашої команди - це створення хороших анімаційних історій з інтерактивною реакцією на дотик до екрану. У колекції на нашій сторінці вже більше 50 додатків на різних мовах. Найближчим часом ми плануємо випустити ще десятки барвистих інтерактивних казок для дітей і малюків з їх батьками на різних мовах. Слідкуйте за нашими виданнями.
Якісно промальовані персонажі і анімація, що реагує на дотики, утримують увагу дитини до кінця книжки. Вони послужать хорошим навчальним посібником для вивчення мови, а в режимі самостійного читання - правильному правопису, розширить словесний оборот. З проведених досліджень, по правильному використанню наших і аналогічних програм, можна з упевненістю сказати, що швидкість навчання читання і правопису, а також пам'ять на слова і зображення збільшується в рази.
Спільне читання посилює зв'язок в сім'ї, допомагаючи правильному світогляду, хороші малюнки і анімація прищеплюють смак до всього прекрасного, казки розвивають фантазію, розширюючи межі чарівного світу.
Ми віримо, що на ринку мобільного контенту буде місце авторським інтерактивним виданням, що формує в людей духовні цінності, які встановлюють зв'язок поколінь, шляхом його передачі через народний фольклор. При всій можливості мобільних пристроїв відволікати дитину, без батьківського участі грамотне виховання не можливо. Більше читайте дітям вголос, слухайте як читають ваші малюки, переказуйте один одному, діліться враженнями, обговорюйте зміст прочитаного. Ми вам допоможемо в цьому спільному, цікаву подорож у світ казок і смішних історій. Зробимо світ навколо нас краще.
Матеріал історій узятий з народних переказі, або придуманий Михайлом Булатовим.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Багато анімованих ілюстрацій, що реагують від дотику на кожній сторінці;
- Авторські музика;
- Проста навігація, зрозуміла всім;
- Озвучено професійними акторами;
- Звукові ефекти;
- Функція автоматичного читання;
- Без вбудованих покупок;
- Режим читання по складах;
- Перевертання сторінки простими жестами.

Будемо раді вашим відгукам та пропозицій співпраці. Якщо, вам сподобалася книжка, залиште свій відгук та оцініть.
Якщо, ви вважаєте по-іншому, напишіть в службу підтримки причину, вітається в розгорнутому вигляді, ми обов'язково виправимо допущені помилки і приймемо до роботи ваші рекомендації. З повагою, колектив творців.
Вступайте і підписуйтесь в наші групи і акаунти !!
https://www.facebook.com/Bmpok
https://vk.com/skazki_mikhail_bulatov
https://www.instagram.com/mikhail_bulatov_skazki_detyam/
https://www.facebook.com/groups/skazkidetyambulatovmikhail
http://www.mbulatov.com/mobilnye-prilozheniya
http://www.mbulatov.ru
Курочка та гусак - interactive book 1.0 Update
2017-02-02 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
188.4 MB
Release Date:
2017-02-02
Developer:
Mikhail Bulatov
You May Also Like
Developer Apps