біблія (The Bible in Ukranian) біблія (The Bible in Ukranian) Not Available
Removed from the App Store
біблія (The Bible in Ukranian)

біблія (The Bible in Ukranian)

1.0 for iPhone, iPad
$1.99
0

0 Ratings

Release Date

2015-05-10

Size

24.6 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
біблія (The Bible in Ukranian) Description
Ця програма біблії містить в собі всі вірші, глави і книги. Ми підготували велику кількість можливостей для підвищення вашого розуміння у вивченні біблії.

Пошук:

Ви можете використовувати нашу функцію пошуку, щоб знайти вірші на конкретні теми. Введіть слова для пошуку і додаток знайде рядки, пов'язані із запитом.


Поділитися віршами на Facebook , Twitter та Email:

Тепер ви можете поділитися віршами з біблії безпосередньо зі своїми друзями на Facebook , Twitter та Email або добовлять власні коментарі в онлайн.


Написати молитви і думки:

Велика кількість наших користувачів просили створити функцію, за допомогою якої вони можуть записати свої власні молітви, думки і натхнення, які вони отримують під час вивчення біблії.
Придумайте свої власні молитви і думки. і збережіть їх у додатках і поділіться ними зі своїми друзями на Facebook , Twitter та Email.


Виділіть вірші:

Тепер ви можете вподобані вірші виділити кольором. Просто натисніть на значок олівця, коли читаєте біблійний текст.


Закладка:

У рядку функцій цього додатка є закладка, що дозволяє відзначати своє останнє місце роботи в тексті. Значок закладка знаходиться у верхній частині екрана. Просто натисніть на неї, щоб відзначити останній прочитаний текст. Коли ви знову повернетеся до додатка, натисніть на іконку закладка у верхній частині екрану і дана дія дозволить вам повернутися до останнього місця прочитанню книги.

.

Пошук і порівняння віршів (в додатку):

Додаток має функцію "розділеного екрану", за допомогою якої ви можете знайти 2 вірша одночасно, читати і порівнювати їх між собою.


Інструменти-бібліотечна функція:

За допомогою цієї функції ви можете створити документи з одним або декількома віршами. Покласти їх у власний кабінет. Після чого ви можете надіслати їх електронною поштою з цього додатка.

Король Джеймс Версія англійською мовою:

Читайте Короля Джеймса версію Біблії англійською мовою. Порівняйте вірші в українському версії на англійській мові


Зв'язатися з нами:

Ми дійсно чекаємо на вашу думку для поновлення додатки на основі ваших рекомендацій. Ви можете відправити нам повідомлення через функцію контакти в додатку.
біблія (The Bible in Ukranian) 1.0 Update
2015-05-10 Version History
More
More Information
Price:
$1.99
Version:
1.0
Size:
24.6 MB
Release Date:
2015-05-10
Developer:
Andrew Blurton
Language:
French
More
You May Also Like
Developer Apps