громадське радіо громадське радіо Not Available
Removed from the App Store
громадське радіо

громадське радіо

eKreative LLP

1.3 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2017-03-07

Size

2.8 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
громадське радіо Description
Незважаючи на те, що українській радіоаудиторії адресовані програми широкого спектру державних, муніціпальних і приватних ефірних і мережевих станцій, які пропонують тисячі годин інформаційного чи розважального змісту, слухачі й досі позбавлені можливості отримувати з радіоефіру непартійні, некомерційні збалансовані новини та аналіз поточних подій.

«Громадське радіо» (ГР) є джерелом аудіоінформації, подача якої не залежить від владних, вузько-політичних чи виключно бізнесових інтересів. ГР не тільки об’єктивний інформатор, але і позапартійним майданчиком для дискусій.

ГР охоче надає журналістам, котрі хотіли би працювати за етичними стандартами своєї професії, можливість уникати тиску з боку влади, політиків чи ринку. Також проект надає громадським та ініціативним групам, творчим об’єднанням, окремим діячам і митцям шанс донести свої суспільно значущі ідеї до аудиторії ГР.

Завданням ГР є представлення у прямому ефірі такої точки зору на події в країні і світі, яка була би позбавлена грубих вад однобічності, сенсаційності, некомпетентності і не містила би прихованої реклами. ГР ставить за свою мету створення якісної і збалансованої картини подій, а не задоволення мінливих політичних смаків власників чи примітивізацію аналізу на догоду найменш вибагливої, але комерційно привабливої, аудиторії.

Редакційна політика ГР є прозорою та керується принципами неупередженості, об’єктивності та збалансованості подачі.

Головними принципами подачі новин на ГР є оперативність, достовірність, простота і зручність викладу, перевірка джерел інформації, надання можливості викласти позицію усім ключовим причетним сторонам. ГР намагається отримати новини з перших рук. Новини подаються окремо від коментарів.

Подаючи аналіз подій і фактів, ГР намагається зібрати усі важливі оцінки і коментарі, а також звертатися до історії аналізованого матеріалу.
ГР не пропагує нездорового чи асоціального способу життя, не веде вузько-конфесійної, релігійної чи атеїстичної пропаганди, відмежовується від будь-яких проявів екстремізму, включно з риторикою ненависті.

Мовлення ГР передбачає використання зворотнього зв’язку з аудиторією: он-лайн і офф-лайн, як через сайт і соціальні мережі, так і телефоном чи скайпом.
громадське радіо 1.3 Update
2017-03-07 Version History
Small bug fixes
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.3
Size:
2.8 MB
Genre:
Education News
Release Date:
2017-03-07
Developer:
eKreative LLP
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps