טופ נייל טופ נייל Free Get
טופ נייל

טופ נייל

ArtygeekApps

2.9 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2017-02-08

Size

37.6 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
טופ נייל Description
בניית ציפורניים מתבצעת בכמה שיטות: אקריל- טכנאית הציפורניים מדביקה ציפורן מפלסטיק על גבי הציפורן הטבעית, לאחר מכן, היא מורחת אקריל שהינו חומר המעניק לציפורן הבנויה את העובי שלה. לאחר כשלושה שבועות כשבאים לעשות מילוי, הציפורן הטבעית הספיקה כבר לגדול והזיזה יחד איתה את הציפורן שהודבקה עליה. כדי לטשטש את קו הצמיחה עד למילוי הבא יש להשתמש בממלא סדקים טופנייל. במהלך המילוי טכנאית הציפורניים מסירה את האקריל מהציפורן ומצפה אותה מחדש באקריל, תוך דגש על הרווח. לאחר כמה מילויים, נעלם הטיפס מפלסטיק והציפורן נותרת רק עם האקריל.
ג'ל - חומר זה משמש ליצירת אותו אפקט כמו האקריל, הוא מעבה את הציפורניים, אבל להבדיל מהשיטה הקודמת כאן לא מדביקים ציפורן אלא מורחים את ג'ל הסיליקון ישירות על הציפורניים. בניית ציפורניים זו,יכולה להתאים גם לנשים בעלות ציפורניים חלשות או שבירות במיוחד.
כל אישה יכולה לזכות בציפורניים נאות ומסודרות. בניית ציפורניים מאפשרת לקבל עיצוב ציפורניים ייחודי ומושקע יותר, ניתן לבצע על ציפורניים טבעיות. בניית ציפורניים לוקחת כשעה בשלושה שבועות (תלוי בסוג הבניה ובקצב צמיחת הציפורניים) ונשאר מטופח לכל התקופה עד המילוי הבא. בזמן הבנייה או המילוי את יכולה להירגע שמישהו אחר מטפל בך.
חברת ר.נ.ד טופנייל בע”מ משווקת לקהל המקצועי את מיטב המותגים בתחום ומספקת את כל המוצרים והאביזרים הנלווים, הדרושים לבניית ציפורניים ולתחומי טיפוח נוספים.
אצלנו תוכלו למצוא מוצרים לבניית ציפורניים ולטיפוח, ציוד מניקור ופדיקור, מכחולים וקישוטים לעיטור ציפורניים, לק בשלל גוונים, חומרים ממיסים ומסירי ציפורניים, מוצרי ספא ועוד.
טופ נייל 2.9 Update
2017-02-08 Version History
bug fixes
More
More Information
Price:
Free
Version:
2.9
Size:
37.6 MB
Release Date:
2017-02-08
Developer:
ArtygeekApps
Language:
English Hebrew
More
You May Also Like
Developer Apps