עסקים אנשים קופונים b144 עסקים אנשים קופונים b144 Free Get
עסקים אנשים קופונים b144

עסקים אנשים קופונים b144

3.44 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2020-08-02

Size

23.0 MB

Screenshots for iPhone

עסקים אנשים קופונים b144 Description
b144 אפליקציית החיפוש המובילה והמתקדמת בישראל של בזק. האפליקציה מאפשרת חיפוש של עסקים ואנשים , מספקת עולם תוכן עשיר כגון קופונים, כתבות וטיפים ומסייעת באיתור והגעה מהירה לאלפי בתי עסק בישראל.

האפליקציה מאפשרת חיפוש קל ומהיר של עסקים, אנשים ומספרי טלפון בעזרת מיקום, מפות ועוד. מימוש וקבלת קופונים לקהל הגולשים. עסקים וקופונים מתעדכנים באופן שוטף באפליקציה.

חיפוש עסקים חכם:

ממשק מתקדם המאפשר חיפוש מהיר וקל של למעלה מ-350,000 עסקים על גבי מפה בתחומים פופולאריים (הובלות, בתי קפה ועוד) ומידע מפורט הכולל סרטונים, תגובות גולשים, תמונות, קופונים ועוד.

חיפוש אנשים, מיקוד ומפות

ממשק חדשני הכולל מעל 4 מיליון טלפונים וכתובות של אנשים, חישוב מסלולי הגעה ממקום למקום ע"פ כתובת ויישוב, מסלולי תחבורה ציבורית ותצלומי אוויר.

קופונים ממגוון עסקים המציעים לקהל הגולשים מגוון הטבות, הנחות ושלל זכאויות על שירותים רבים. לחיפוש קופונים במגוון תחומי עסקים הורידו את האפליקציה עכשיו!

אפליקציית b144 המשוכללת והמשודרגת עכשיו ביותר מ- 4 עולמות 1. חיפוש עסקים מאגר אפליקציית b144 כולל יותר מ- 350,000 בתי עסק. האפליקציה מאפשרת איתור בית העסק או בעל המקצוע המתאים והמומלץ ביותר: ניתן לבצע חיפוש לפי תחום עיסוק (מוניות, אינסטלטור או

גנן, למשל) או לפי שם עסק. בנוסף, האפליקציה מאפשרת להמליץ ולדרג עסקים, לצפות בדרוגים השונים ולמיין את העסקים על פי דרוגי איכות אלה. המידע הניתן על העסקים כולל מספר טלפון, כתובת, מידע מפורט על העסק, סרטון תדמית, תמונת הבניין בו הוא שוכן, דירוגי גולשים ולקוחות, כתובת אתר אינטרנט, קופונים ועוד. מטרת האפליקציה היא גם לאפשר תקשורת מיידית והגעה מהירה: Click2Call, ניווט עם Waze ומסלול הגעה לבית העסק גם בתחבורה ציבורית. אפליקציית b144 החדשה מאפשרת חיפוש עסקים בתחום הבילוי והפנאי, בעלי מקצוע, נותני שירותים, בעלי מקצועות חופשיים, חנויות במגוון עצום של תחומי מסחר ועוד. ברירת המחדל של איתור העסקים הינו חיפוש במיקום הנוכחי, אך ניתן לבצע חיפוש גם בחתך ישוב מבוקש. • מידע מקיף בכרטיס העסק הכולל גם סרטון תדמית • תוכן גולשים: אפשרות להעלאת תמונות, דירוגים ותגובות גולשים • קשר מיידי: Click2Call, Waze, קופונים ועוד ועוד. • תכנון מסלול הגעה עצמאי או בתחבורה ציבורית הכולל חיפוש בשבע חברות תחבורה ציבורית בישראל 2. חיפוש אנשים מאגר מספרי הטלפון לאפליקציית b144 כולל כ- 5,000,000 מספרי טלפון וכתובות בעדכון יומי, מכל מפעילות התקשורת בישראל. – למעלה כתוב מעל 4 מליון בחיפוש זה נדרש להגן על המידע הפרטי ולכן בחיפוש הראשון יש לבצע רישום כדי למנוע פעילות של רובוטים ואוטומטים שונים. באיתור כתובת אישית ניתן לתכנן מיידית מסלול הגעה עצמאי או בתחבורה ציבורית הכולל חיפוש בשבע חברות תחבורה ציבורית בישראל • בכניסה הראשונה לחיפוש פרטי יש להזין מספר סלולר, אליו תתקבל הודעת סמס עם קוד גישה. • יש להזין את קוד הגישה בתהליך הרישום. • בזק או מי מטעמה לא יעשו שום שימוש במספר הטלפון – הוא ישמש לווידוא רישום בלבד. 3. איתור מיקום על גבי מפה האפליקציה מאפשרת מציאת מקום על גבי מפה על פי כתובת ותכנון מסלול. ניתן להעלות על המפה שכבת עסקים במגוון תחומים, להעלות שכבת עומסי תנועה ולנווט ישירות ליעד – באמצעות Waze או בתחבורה ציבורית.לנוחות השימוש, b144 מציעה לכם שכבת תצלומי אויר איכותיים, ברזולוציה הגבוהה

4. איתור מיקוד משלוח מכתב או חבילה? חשבונית? שימוש במיקוד החדש המבוסס על שבע ספרות יזרז את הגעת דברי הדואר שלכם. בסיס נתוני המיקוד של b144 החדשה כולל מידע על רחובות ומיקוד בכל הערים והיישובים במדינה. ניתן לבצע חיפוש לפי ישוב, רחוב ומספר בית ולהציג את המיקוד החדש. להציג את הכתובת על גבי מפה, להציג את תמונת הבית ואפילו לכוון שליח על ידי משלוח המידע ב-SMS!

5. עולם הקופונים

מגוון עצום של קופונים המציעים לקהל הגולשים הטבות והנחות. מגוון קופונים הניתנים על ידי עסקים המפורסמים באפליקציה מתעדכנים באופן שוטף. קיימים קופונים במגוון רחב של תחומים כגון אוכל, שירותים, טיפוח ועוד.
עסקים אנשים קופונים b144 3.44 Update
2020-08-02 Version History
Debugging and performance improvement
More
More Information
Price:
Free
Version:
3.44
Size:
23.0 MB
Update Date:
2020-08-02
Developer:
Bezeq
Language:
English Hebrew
More
You May Also Like
Developer Apps