آموزش لغات زبان انگليسي -Tick8 آموزش لغات زبان انگليسي -Tick8 Not Available
Removed from the App Store
آموزش لغات زبان انگليسي -Tick8

آموزش لغات زبان انگليسي -Tick8

Hassan Dehghan

2.1.2 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2018-03-10

Size

29.0 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
آموزش لغات زبان انگليسي -Tick8 Description
Learning of 504 essential vocabulary word in fast way by Tik8's method is one of best ways to learn english word that almost students using it in all over the world.
tick eight method base on repeat word in 8 period days that learner ask meaning of words from herself or hisself that go on until eightieth day.
After pass in 8 days, the word in your mind consolidated for ever.

روش تیک ایت یکی از بهترین روش های یادگیری لغات در کمترین زمان برای مدت زمان طولانی است.در این روش اساس
کار بر مبنای تکرار است که باعث یادگیری خوب و کند شدن فراموشی می شود.
این برنامه بر اساس روش علمی فیلسوف آلمانی ابینگهاوس به نام نظریه منحنی فراموشی طراحی شده است. در این روش بر اساس فعل تکرار و تکرار در فواصل زمانی معین جهت به حافظه سپاری بهتر اطلاعات انجام می شود .
در این برنامه، هر ۸ لغت هر درس می بایست در ۸ روز مرور شود که با  هر بار مرور در صورت دانستن معنی آن علامت تیک و در صورت ندانستن آن علامت ضربدر زده می شود. برای هر کلمه باید ۶ خانه از ۸ خانه تیک خورده باشد که به این معنی است تسلط و یادگیری شما خوب است و در غیر این صورت می بایست کلمه دوباره مرور شود. روش ‍پیشنهادی این است که روز اول، درس اول  و در روز دوم درس اول و به همراه درس دوم مرور شود و در روز سوم درس های اول و دوم و به همراه درس سوم مرور می شود ، در روز هشتم می بینید که تمام خانه های درس اول تیک خورده است و می توانید سنجش و ارزیابی بهتری از یادگیری لغت در ذهن خود داشته باشید. در روز نهم درس نهم برای بار اول مرور می شود و این کار و رویه را تا درس آخر انجام داده می شود.
اگر برای یک کلمه بعد از ۸ روز کمتر از ۶ خانه تیک خورد ه باشد می بایست آن کلمه را دوباره مرور نمود، که با پاک کردن علامت های آن می توانید آن رو دوبار شروع به مرور کردن نمایید   

این برنامه شامل ۵۰۴ کلمه ضروری انگلیسی در قالب ۴۲ درس ۱۲ کلمه ای می باشد. هر کلمه موجود در هر درس دارای معنی فارسی و علايم فونتیک آمریکن و بریتیش و تلفظ آن کلمه در قالب فلش کارت می باشد.
More Information
Price:
Free
Version:
2.1.2
Size:
29.0 MB
Genre:
Education Books
Release Date:
2018-03-10
Developer:
Hassan Dehghan
Language:
English Persian
More
You May Also Like
Developer Apps