انگلیسی برای کودکان انگلیسی برای کودکان Free Get
انگلیسی برای کودکان

انگلیسی برای کودکان

2.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2018-11-14

Size

72.2 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
انگلیسی برای کودکان Description
"انگلیسی‌ برای نو نموزن" جهت آموزش لغات انگلیسی‌ با تلفظ صحیح به نو آموزان پیش دبستانی و دبستانی و در قالب بازی و سرگرمی طراحی شده است. بهره گیری از صدا و تصویر در این برنامه کمک بزرگی‌ به یادگیری لغات از طریق سمعی و بصری کرده است. این برنامه برای کودکان، نوجوانان و حتی بزرگ سالانی که شروع به یادگیری انگلیسی‌ میکنند مفید است.
یاد گیری تلفظ صحیح در مراحل ابتدایی یادگیری بسیار مهم است لذا توصیه میشود که نو آموزان را تشویق کنید تا به تقلید از تلفظ اصلی‌ و با صدای بلند بپردازند.
دایره لغات برای نو آموزان دبستانی بیشتر از پیش دبستانی است لذا توصیه میشود که بخش دبستانی را در امتداد بخش پیش دبستانی و در ادامه آن‌ کامل کنید. در قسمت "نمایش" از ویدئو‌های حاوی شعر و سرگرمی برای آشنا کردن نو آموزان با مکالمه انگلیسی‌ استفاده شده است.

لطفا ما را با نظرات و پیشنهادات خود راهنمایی فرماید و در صورت تمایل به همکاری با ما میتوانید ما را در کانال تلگرام جستجو و همراهی نمایید. @mansvez

The "English for beginners" application is the first in series to teach English to beginners using visual and sound effects to empower the learning process. In this application, native English pronunciations have been intentionally used to let beginners learn correct pronunciation right from the beginning. It is proven worldwide that English learners spend time to correct the wrong pronunciations they learned during their childhood. Learn, play and enjoy.
If you have any suggestion or would like to make a partnership with us please contact us via email : mansvez@yahoo.com or follow us in Telegram with @mansvez
انگلیسی برای کودکان 2.0 Update
2018-11-14 Version History
Update UI
More
More Information
Price:
Free
Version:
2.0
Size:
72.2 MB
Release Date:
2018-11-14
Developer:
Mansoor Vezvaie
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps