101 Yüzbir Okey 101 Yüzbir Okey Free Get
101 Yüzbir Okey

101 Yüzbir Okey

1.13.2 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2021-01-05

Size

84.0 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
101 Yüzbir Okey Description
2000 yılından itibaren milyonların oynadığı Gamyun 101 Okey artık yanında, online ve üstelik reklamsız, ÜCRETSİZ. Her yerde oyun oynayıp arkadaşlarınla sohbet edebilirsin. 101 'i Gamyun'da oynamadıysan henüz 101 Okey oynamış sayılmazsın.

ÜCRETSİZ PUANLI OYUNLAR
Hiç bir ücret ödemeden, dilediğin sayıda puanlı 101 Okey oyunu oynayabilirsin.

HEYECANLI FISTIKLI OYUNLAR
Puanlı 101 Okey oyunundaki heyecan senin için yetersiz ise, fıstıklı oyunlarımız var. Üstelik her gün onlarca 101 Okey oyunu oynayabileceğin bonus fıstıklar da hediye.

EN İYİ OYUN DENEYİMİ
Yılların tecrübesi ile hazırladığımız oyunlarımızda, her şey olması gerektiği yerde, olması gerektiği dozda, ne fazla ne eksik. En geniş açma alanı, yardımlı ve katlamalı oyunlar, otomatik taş dizme butonları, el açma butonları. Hiç bir 101 Okey oyununda olmayan, açılan taşları yer değiştirme, yeni perler yapabilme özelliği, sadece bizim uygulamamızda. Amacımız eğlenmen, en iyi yüzbir deneyimini, uygulamamızda yaşaman.

SOHBET ve ARKADAŞLIK
Yeni insanlarla tanışabilir, sohbet edebilir, arkadaşlıklar kurabilirsin. Arkadaşlarınla eşli oyunlar oynayabilirsin. Salon, masa ve özel sohbetler hemen elinin altında. Premium servislerle üyeliğini özelleştirebilir, farklı olabilirsin.

OYUN DÜNYASI
Aldığın özellikler ya da fıstıklar ister bilgisayardan ister cepten oyna tüm oyunlarımızda geçerlidir. Her oyun için ayrı ayrı özellik ve fıstık almazsın.

GİZLİLİK ÖNEMLİ
Oyunlarımızda rumuz kullanırsın, Facebook ile bağlansan dahi İSMİN ya da RESMİN görünmez.

YÜZBİR OKEY NASIL OYNANIR?
Yüzbir okey oyununda tüm oyunculara 21 adet taş dağıtılır. İlk oynayacak oyuncuya fazladan bir taş verilir ve bu oyuncu taş çekmeden, taş atarak ilk eli oynar.

Yüzbir okey oyununda açılan perlerin toplam değeri 101 olmalıdır. Çift açıyor iseniz en az 5 tane çifte sahip olmanız gerekmektedir. Elinizde 101 sayı veya 5 adet çift olmadan açarsanız 101 sayı ceza alırsınız.

Yüzbir okey oyununda perler aynı renkteki seri sayılardan (1 2 3 -7 8 9 - 11 12 13) gibi veya Farklı renklerdeki aynı sayılardan (Mavi 11 - Sarı 11 - Kırmızı 11) oluşur. Düz Okey - KDV li Okey veya 51 Oyunundaki gibi (12 13 1) gibi bir dizilim ile per açamazsınız.

Yüzbir okey oyununda elinizi açmadan yere işleme yapamazsınız. Ayrıca işlek olan bir taşı atmanız durumunda 101 sayı ceza alırsınız. Elinizi açtıktan sonra yerdeki taşlara işlek yapabilirsiniz. Ayrıca biri çift açmış ise elinizdeki çiftleri de işlek olarak bırakabilirsiniz.

Yüzbir okey oyununda çift açan bir oyuncu yere seri per bırakamaz. Ancak seri açan biri var ise elinizdeki taşları sınır olmaksızın işleyebilirsiniz. Örneğin; yerde 1-2-3 (kırmızı) peri bulunmakta ve sizde elinizi çift açtınız. Elinizde (kırmızı 4-5-6) taşları var ise bu perin devamına işlek olarak bırakabilirsiniz.

Oyunumuz, tamamen online'dır ve gerçek kişilerle oynanır. Oyun oynarken sohbet edebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsin.

Uygulamamızı beğendiysen, bir dakikanı ayırıp olumlu bir yorum yazarsan bizi mutlu edersin. Şimdiden teşekkürler... Öneri, istek ve şikayetlerini destek@gamyun.net adresine yazabilirsin.
101 Yüzbir Okey 1.13.2 Update
2021-01-05 Version History
Bazı telefonlarda sohbet ekranının kapanmama sorunu giderildi. İyi eğlenceler dileriz...
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.13.2
Size:
84.0 MB
Update Date:
2021-01-05
Developer:
GTech
Language:
English Turkish
More
You May Also Like
Developer Apps