19 Mayıs Boyama Kitabı - Minik Bilge ile Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 19 Mayıs Boyama Kitabı - Minik Bilge ile Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Free Get
19 Mayıs Boyama Kitabı - Minik Bilge ile Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

19 Mayıs Boyama Kitabı - Minik Bilge ile Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

1.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2015-12-09

Size

38.4 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
19 Mayıs Boyama Kitabı - Minik Bilge ile Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Description
Minik Bilge Boyama Kitabı serisinin en yenisi 19 Mayıs Boyama Kitabı sizler için yayında, hemde ücretsiz! Hemen indirin!

Çocuklarınızın zeka gelişimine oldukça katkı sağlayacak uygulamamız ile birbirinden farklı resimleri boyayarak onların 19 Mayıs 1919 ruhunu daha iyi tanımalarına yardımcı olacaksınız. Ayrıca çocuğunuzun yaptığını boyamaları Facebook'ta paylaşabilir, sevdiklerinize e-posta olarak gönderebilir yada kendi resim galerinize kaydedebilirsiniz!

Onlarca renk ve farklı şekiller ile çocuğunuzun hayal dünyasının ne kadar geniş olduğunu keşfedin, çocuklarınızın zeka ve hayal gücü gelişimine katkıda bulunun.

Uygulamamızı yükleyerek çocuklarınızın oyunumuzu oynarken ne kadar güzel vakit geçirdiklerini görecek ve eğlenerek öğrenmelerine tanıklık edeceksiniz.

Bu uygulama aynı zamanda çocuğunuz tablet ve telefonunuzu elinizden aldığında gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz, gereksiz uygulamalarda boşa zaman geçirmeyip bilişsel becerilerini arttırabileceği bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Görüş ve önerilerinizi bilgi@boyoz.com e-posta adresine bekliyoruz.
19 Mayıs Boyama Kitabı - Minik Bilge ile Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 1.0 Update
2015-12-09 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
38.4 MB
Genre:
Games Family Books
Release Date:
2015-12-09
Developer:
Cihangir Korkmaz
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps