5in1Canpolat 5in1Canpolat Free Get
5in1Canpolat

5in1Canpolat

1.2 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2018-10-20

Size

2.8 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
5in1Canpolat Description
Moda tutkunu bu beş kız kardeşin sosyal mecralardaki renkli serüveni 2012 yaz aylarında başlar. Kız kardeşleri bir araya getiren ve bu yolculuğu başlatansa kız kardeşlerin en küçüğü Elif, yani kendi deyişleriyle No: 05.

1989 İstanbul doğumlu Elif Canset Canpolat küçük yaşlardan beri modaya ilgi duyar, bu ilgi nedeniyle Amerikan Kültürü ve Edebiyatı’nın yanı sıra Moda Yönetimi ve Pazarlaması eğitimi de alır ve moda editörlüğü yapmaya başlar. Yaptığı bireysel çalışmalardan sonra onunla aynı tutkuyu paylaşan ablalarıyla bir araya gelen No:05, ticaret dünyasında yer alan ailelerinden yardım almadan ve aile şirketinde çalışmayı reddederek kendi markalarını ellerindeki kaynakları kullanarak, yaratmak ve büyütmek üzere harekete geçer. Moda dergileri karıştırarak başlayan serüven "beşi bir yerde” anlamına gelen 5in1canpolat isminin ortaya çıkışıyla hız kazanır. Cep telefonları, tablet bilgisayarlarla çekilen fotoğrafların paylaşıldığı instagram hesaplarını açarlar. Tüm takipçi ve müşterilerine daha sağlıklı ve keyifli bir hizmet verebilmek amacıyla ilk olarak www.5in1canpolat.com e-ticaret sitelerini açarlar ve kendi alanlarında bir ilk yaparak instagram dışında web üzerinden kredi kartıyla satış yapan ilk butik olurlar. 2015 yaz ayında NİŞANTAŞI, TEŞVİKİYE'de moda evlerini açan Canpolat Kardeşler, tamamı kendi üretimleri olan deri ayakkabı, çanta ve tekstil ürünlerinin yanında hazır giyim de satarlar.

Kız kardeşleri bir araya getiren No: 05 dışında aslında diğer kardeşler de modayla bir o kadar ilgili ve bu konuda başarılıdır. Son trenleri takip edip, bu konuda aksiyon alan Elif, ayrıca instagram hesabından da sorumlu isimdir. Aslıhan Arslan yani No: 04 zaten kendi tasarımlarını üretip satan bir sitilist iken, No: 03, Kabuhan Canpolat başarılı bir PR’cıdır. İyi giyinmek onun da vazgeçilmezleri arasında olduğu için markanın tüm tanıtım faaliyetleri ve pazarlaması onun elinden geçer. Alışveriş ve stil danışmanlığı yapan No :02 yani Neslihan Yılmazer, koleksiyon seçiminde en önemli gözlerden biridir. Ailenin en büyüğü No: 01 Arzu Torun ise modelist olmasının avantajı ile yeni tasarımları ilk canlandıran eldir.
5in1Canpolat 1.2 Update
2018-10-20 Version History
İyileştirmeler yapıldı.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.2
Size:
2.8 MB
Genre:
Shopping
Release Date:
2018-10-20
Developer:
5in1 Canpolat
Language:
English
More
You May Also Like