Aşkın Motors Aşkın Motors Not Available
Removed from the App Store
Aşkın Motors

Aşkın Motors

Ari Mobil Cozumler

1.3 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2013-10-02

Size

1.8 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Aşkın Motors Description
1991 yılında kurulan Aşkın Motors, firma sahibi Aşkın Topallı'nın 4x4 araçlara olan merakı ile başlamıştır. Daha sonra bu merak, 4x4 araçlara odaklanma ve profesyonel hizmet anlayışı ile birleşmiş ve gelişmiş, sonuç olarak Aşkın Motors Türkiye'nin en gelişmiş ve en büyük ikinci el jeep kuruluşu haline gelmiştir.

Aşkın Motors, satış öncesi ve sonrası üstün hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini birinci plana çıkarması ile otomotiv sektöründe güvenilir bir yere sahip olmuş ve müşteri bağlılığı yaratmıştır. Aşkın Motors bu anlayıştaki çalışması sonucunda, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ikinci el 4x4 araçların yanı sıra sıfır kilometre araçları ve bazı yüksek kaliteli otomobil markalarının da çarpıcı modellerini portföyüne eklemiştir. Aşkın Motors, araçların fiyatını üzerine yazarak sergileyen ilk galeri olmuştur. Bu sayede müşteriler, her müşteriye ayrı fiyat verilmediği konusunda güven duyma imkanı bulmuşlardır.

Aşkın Motors'un müşteri odaklı anlayışı, araç satın alırken karşılaşılabilecek bandrol ve sigorta gibi masrafları tüm maliyetleri, otomobilin boyalı ya da kaza geçirmiş olup olmadığına dair bilgileri aracın üzerinde yer alan formun üstüne koyarak müşterilerinin güvene ve açık iletişime dayalı bir alışveriş ortamı sağlamaktadır. Teknolojik yenilikleri de hizmet süreciyle bütünleştirmeye çalışan Aşkın Motors, 1997 yılında ikinci el otomotiv sağlayan kuruluşların içinde ilk web sitesini (www.askinmotors.com) kuran organizasyon olmuştur. Her gün güncellenen web sitesinde, Aşkın Motors'un portföyüne yarım saat önce katılmış bir araba dahi fotoğrafı, teknik özelleri ve fiyatıyla görülebilmektedir.

İstanbul Kadıköy'de 700 metrekare açık alan ve üç yüz metrekare kapalı alan ile hizmet veren Aşkın Motors, rakiplerine kıyasla çok daha fazla sunduğu araç çeşidi ve sayısı ile farklı müşterilerin beklentilerini karşılayan araçları sunmaktadır. Aşkın Motors, kullanılmış araç sahiplerine rehberlik ve eksperlik hizmetini Türkiye çapında vermekte olup, doğru kişiye doğru araç verme politikasını müşterilerin araç satın alırken beklentilerini karşılayarak sürdürmektedir.

Aşkın Motors'un portföyündeki bütün araçları bu uygulama ile görebilecek ve araç detaylarını inceleyebileceksiniz.
More Information
Price:
Free
Version:
1.3
Size:
1.8 MB
Release Date:
2013-10-02
Developer:
Ari Mobil Cozumler
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps