Accemedin AR Accemedin AR Free Get
Accemedin AR

Accemedin AR

1.3 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2019-12-22

Size

102.4 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Accemedin AR Description
Аccemedin AR – це важлива складова освітньо-інформаційної платформи accemedin.com, яка змінює парадигму інформування про медицину та охорону здоров’я.
Додаток аccemedin AR для лікарів є провідником у світ сучасних рішень безперервного професійного розвитку.

Інтерактивний додаток accemedin AR дає можливість лікарям – користувачам платформи accemedin.com отримати більше інформації в сучасному форматі доповненої реальності (augmented reality, AR). Це вкрай цікавий і необхідний лікарю інструмент, що в максимальному наближенні до реальності ілюструє будь-який медичний процес – у форматі відео, тексту, мультиплікації, звукового супроводу, ілюстрацій, таблиць тощо.

Додаток accemedin AR також використовується лікарями для повторення вивченого матеріалу, швидкого пошуку алгоритмів, інструкцій, медичних кейсів і нових можливостей, що з’являються у сфері охорони здоров’я.

Головна мета accemedin AR – персонально, швидко, ефективно, легально й безпечно донести інформацію до лікаря для його постійного професійного розвитку.

Як це працює?
- Після завантаження на Ваш смартфон додатку accemedin AR знайдіть об’єкт (фото, зображення, текст, таблиця), що позначений логотипом Accemedin AR або літерами AR.
- Переконайтеся в тому, що зображення об’єкта з позначкою AR повністю відображається на екрані Вашого смартфона, освітлення достатнє для сканування.
- Зробіть сканування об’єкта – і відкрийте для себе додаткові можливості в отриманні медичної інформації на екрані Вашого смартфона.

Інтерактивний додаток accemedin AR на Вашому смартфоні – це нові сучасні технології в отриманні медичної інформації!

Завантажте accemedin AR на свій смартфон і приєднайтеся до сучасних медичних знань!
Accemedin AR 1.3 Update
2019-12-22 Version History
- обновлен AR движок
- улучшена стабильность приложения
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.3
Size:
102.4 MB
Update Date:
2019-12-22
Developer:
Anton Velychko
Language:
English Russian
More
You May Also Like
Developer Apps