AirLex.eu AirLex.eu Free Get
AirLex.eu

AirLex.eu

1.5 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2017-09-06

Size

60.7 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
AirLex.eu Description
Jesteśmy firmą specjalizującą się w profesjonalnej likwidacji szkód ponoszonych przez pasażerów linii lotniczych. Pomagamy pasażerom linii lotniczych na całym świecie uzyskać odszkodowanie za odwołane i opóźnione loty, utratę bagażu, oraz w przypadku odmowy wejścia na pokład. Naszym celem jest pomoc Tobie i Twoim Najbliższym. Nasz wykwalifikowany zespół oraz wieloletnie doświadczenie na rynku odszkodowań są gwarancją najwyższego poziomu obsługi. Dbamy o to, by linie lotnicze wywiązywały się ze swoich zobowiązań wobec Ciebie.

Prawa pasażera linii lotniczych umożliwiają uzyskanie wielu świadczeń odszkodowawczych dla poszkodowanych osób podróżujących. Znajomość prawa pasażera otwiera drogę do dochodzenia godnej rekompensaty za powstałą szkodę przy podróży. Oto przepisy dotyczące opóźnionych i odwołanych lotów na podstawie których Airlex uzyskuje odszkodowanie dla pasażera :

a) Podstawą prawną świadczonych przez nas usług są przepisy międzynarodowego prawa lotniczego oraz prawa Unii Europejskiej, w szczególności rozporządzenie WE 261 z 2004 roku. Przepisy te stosowane są w przypadku lotów do / z wszystkich krajów UE ( obejmują również kraje nie będące w UE m. in. Szwajcarię, Norwegię, Islandię, zachodnią część Bałkanów oraz Turcję)

Rozporządzenie stanowi, że pasażerom należy się finansowa rekompensata, jeśli ich lot został odwołany lub odmówiono im wejścia na pokład z powodu przepełnienia. Dodatkowo, w 2012 r. Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej orzekł, że pasażerowie, których opóźnienie samolotu jest co najmniej 3-godzinne mają prawo do odszkodowania, chyba że opóźnienie jest spowodowane zaistnieniem nadzwyczajnych okoliczności, pozostających poza kontrolą linii lotniczych (m. in. złe warunki atmosferyczne).

PAMIĘTAJ!! NIE MUSISZ BYĆ OBYWATELEM KRAJU CZŁONKOWSKIEGO UNII EUROPEJSKIEJ ABY STARAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE!!

Kwoty odszkodowań:

250 Euro – dla lotów na dystansie do 1500 km

400 Euro – dla lotów na dystansie od 1500 km do 3500 km (również dla lotów powyżej 3500 km, w sytuacji gdy każde z lotnisk – zarówno port startu jak i port lądowania – znajduje się na ternie UE)

600 Euro – dla lotów na dystansie powyżej 3500 km (w sytuacji gdy przynajmniej jedno z lotnisk – port startu lub port lądowania – znajduje się poza terenem UE)

Średni czas likwidacji szkody w celu wypłaty należnego Ci odszkodowania to 6 miesięcy. Jest to oczywiście zależne od okoliczności oraz przewoźnika. W przypadku zbiegu wyjątkowo korzystnych okoliczności czas likwidacji szkody może wynosić nawet 3 miesiące, analogicznie w przypadku skorzystania z usług przewoźnika nierespektującego praw klienta lub splotu bardzo niekorzystnych okoliczności, czas likwidacji szkody może wydłużyć się nawet do 12 miesięcy. Gwarantujemy Ci jednak że w takim przypadku nie tylko uzyskamy dla Ciebie należne Ci odszkodowanie lecz również otrzymasz od nierzetelnego przewoźnika rekompensatę w postaci odsetek od kwoty odszkodowania.

Pasażerowie, którzy zostali powiadomieni o odwołaniu lotu co najmniej czternaście dni przed planowanym terminem wylotu (lub przewoźnik zaproponował alternatywny lot na tej samej trasie) nie są uprawnieni do odszkodowania.

Dlaczego warto współpracować z AirLex?

Jesteśmy bardzo skuteczni, dlatego nawiązując z nami współpracę nie ponosisz żadnych opłat wstępnych. AirLex pobiera tylko prowizję w wysokości 25% brutto wartości uzyskanego odszkodowania. System rozliczeń w oparciu o prowizję jest naszym motorem napędowym, by jak najszybciej i korzystniej rozwiązać Twoją sprawę. Nasz profesjonalizm sprawia, że biuro podróży lub przewoźnik wypłacą należne Ci odszkodowanie za opóźniony lot czarterowy. Pomożemy Ci uzyskać środki pieniężne od każdego biura podróży i przewoźnika m. in. Itaka, Small Planet, Enter Air i wielu innych.
AirLex.eu 1.5 Update
2017-09-06 Version History
Poprawione formatowanie zgłoszeń
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.5
Size:
60.7 MB
Genre:
Travel
Release Date:
2017-09-06
Developer:
Automobilis
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps