Airsoft Airsoft Free Get
Airsoft

Airsoft

erhan ozkanca

1.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2018-07-30

Size

41.4 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Airsoft Description
Türkiye’nin Airsoft Mağazası Milsim Airsoft Shop olarak gündelik hayatınızda en çok kullanılan şey olan Akıllı cihazlarda sizler için bir aplikasyon ile karşınızdayız. Cepten Alış veriş yapmak istediğinizde browser hataları ödeme problemleri vb. gibi sorunlarla karşılaşabiliyorsunuz, buna en iyi çözüm aplikasyon olacaktır. Ayrıca güncel olaylardan ve kampanyalardan herkesten önce haberdar olup bilgi sahibi olabileceksiniz.

“Milsim Airsoft Shop” bir airsoft mağazasıdır.

Ekip olarak yaklaşık 4 yıldır bilgili ve eğitimli bu hobiye gönül vermiş oyuncu kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Bizi diğer mağazalardan ayıran en büyük özelliğimiz sadece Airsoft ürünleri satışı yapıyor olmamız ve her hafta sonu oyun sahalarında bulunmamız.

Fakat yaptığımız iş sadece airsoft ekipmanı satmak değil. Sizlerle tecrübelerimizi ve bilgilerimizi paylaşıyoruz.

Bu hobiyi kaliteli bir şekilde yapabilmeniz için yol gösterip. Elimizden geldiğince sizlerle daha iyisini ve daha güzelini başarmak için ,yenilikçi olup kimsenin yapmadıklarını yapmaya çalışarak, bu hususta sizlerin geri dönüşlerine dikkat ederek her seferinde müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak,

Sosyal medya üzerinden yenilikçi videolar ile ve paylaşımlar ile her yaştan kitleye ulaşıp airsoft hobisinin ve kullanılan ürünlerinin doğru bir biçimde tanınmasını sağlıyoruz.

Biz kimiz ?

Bizler kendini airsoft hobisine adamış ve bunu en iyi şekilde sizlere sunmaya çalışan bir ekibiz.

Milsim Airsoft Shop firması olarak 2014 yılından bu güne sizlere en iyi Airsoft deneyimini sunmaya çalışan bir mağaza olduk.
Şimdi de sizlere bir aplikasyon sunarak bu kalite çizgimizi bir adım öteye taşımaya çalışıyoruz.
Mesaj atmak kadar basit bir biçimde ürünleri görüntüleyebilecek ve inceleyebileceksiniz. Ürünleri karşılaştırıp istediğiniz ürünü dakikalar içerisinde satın alabileceksiniz. Tek yapmanız gereken uygulamaya girmek. Kampanyalardan, indirimlerden, etkinliklerden, ve daha fazlasından anında haberdar olabileceğiniz bir uygulama ile karşınızdayız.

Türkiye’nin Airsoft Marketi
Milsim Airsoft Shop.
Airsoft 1.0 Update
2018-07-30 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
41.4 MB
Genre:
Shopping
Release Date:
2018-07-30
Developer:
erhan ozkanca
Language:
Chinese Danish English French Japanese Spanish
More
You May Also Like