Alfabe Boyama Kitabı - Minik Bilge Türkçe Harfleri Boyayarak Öğreniyor Alfabe Boyama Kitabı - Minik Bilge Türkçe Harfleri Boyayarak Öğreniyor Free Get
Alfabe Boyama Kitabı - Minik Bilge Türkçe Harfleri Boyayarak Öğreniyor

Alfabe Boyama Kitabı - Minik Bilge Türkçe Harfleri Boyayarak Öğreniyor

Cihangir Korkmaz

1.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2015-11-29

Size

30.5 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Alfabe Boyama Kitabı - Minik Bilge Türkçe Harfleri Boyayarak Öğreniyor Description
Minik Bilge Boyama Kitabı serisinin en iyilerinden olan Alfabe Boyama Kitabı sizler için yayında, hemde ücretsiz! Hemen indirin!

Çocuklarınızın zeka gelişimine oldukça katkı sağlayacak uygulamamız ile alfabedeki harfleri boyayarak onların hem eğlenmelerine hemde alfabeyi öğrenmelerine yardımcı olacaksınız. Ayrıca çocuğunuzun yaptığı boyamaları Facebook'ta paylaşabilir, sevdiklerinize e-posta olarak gönderebilir yada kendi resim galerinize kaydedebilirsiniz!

Onlarca renk ve farklı şekiller ile çocuğunuzun hayal dünyasının ne kadar geniş olduğunu keşfedin, çocuklarınızın zeka ve hayal gücü gelişimine katkıda bulunun.

Uygulamamızı yükleyerek çocuklarınızın oyunumuzu oynarken ne kadar güzel vakit geçirdiklerini görecek ve eğlenerek öğrenmelerine tanıklık edeceksiniz.

Bu uygulama aynı zamanda çocuğunuz tablet ve telefonunuzu elinizden aldığında gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz, gereksiz uygulamalarda boşa zaman geçirmeyip bilişsel becerilerini arttırabileceği bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Görüş ve önerilerinizi bilgi@boyoz.com e-posta adresine bekliyoruz.
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
30.5 MB
Release Date:
2015-11-29
Developer:
Cihangir Korkmaz
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps