Alfy Sürücü - Personel için Alfy Sürücü - Personel için Free Get
Alfy Sürücü - Personel için

Alfy Sürücü - Personel için

1.6.1 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2020-10-28

Size

18.7 MB

Screenshots for iPhone

Alfy Sürücü - Personel için Description
**** ALFY UYGULAMASI SÜRÜCÜLERİ İÇİNDİR! UYGULAMAYI KULLANMAK İÇİN ALFY APP'İNİ İNDİRİNİZ. *****
Alfy ile saatlik şoför kiralayabilirsiniz. Her ihtiyaç duyduğunuz anda, veya dilediğiniz ileri bir tarihte, kendi aracınıza saatlik şoför alabilir ve sadece kullandığınız saat için ödeme yapabilirsiniz. Ucuz, kolay, etkili.

Arabanız var ama siz onu kullanmak istemiyorsunuz, o gün çok yorgunsunuz ya da dostlarınızla biraz alkol aldınız. Araçta geçen zamanı değerlendirip çalışabilir, dinlenebilir, mesajlarınıza bakabilirsiniz. Özel şoförünüz siz ofisteyken sevdiklerinize hizmet verebilir. Bu noktada yapmanız gereken şey oldukça basit. Hemen Alfy uygulamasını yükleyip, gideceğiniz yeri seçip istediğiniz zaman dilimleri içerisinde özel bir şoföre sahip olabilirsiniz. Ödemenizi sadece o saatler için yaparsınız. (Şimdilik sadece Istanbul'da, yakında bir çok Avrupa şehrinde)

Alfy'yi İngilizce ya da Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Alfy çağırmak çok kolay:
* Uygulamayı indirin ve ne zaman, nereden nereye gitmek istediğinizi seçin.
* Şoförlerimiz talebinizi görür ve uygun olan şoförümüz talebinizi kabul eder.
* Eşleştiğiniz şoförünüzün adını, fotoğrafını ve Alfy'deki puanını görür, her an nerede olduğunu görerek size doğru gelişini takip edebilirsiniz.
* Ödemelerinizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz.
* Seyahatten sonra, Alfy deneyimini geliştirmemize yardımcı olmak için sürücünüzü oylayabilir ve geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Alfy yeni bir oluşum değildir, köklü bir kurumsal firmadır:
* Alfy, 2010 yılından beri kurumsal ve bireysel müşterilerinin hayatını kolaylaştıran Alfred Concierge Tanıtım Hiz.A.Ş.'nin (http://wwww.alfred.com.tr) bir girişimidir. Alfred, saatlik şoför hizmetini yıllardır müşterilerine telefon ile vermektedir, yani halihazırda bu hizmeti profesyonel ekibiyle binlerce müşteriye vermektedir.
* Müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önce geliyor. Bundan dolayı en kaliteli hizmeti veriyoruz. Saatlik şoför kapsamında çalışan personelimizin tümü sürüş testinden geçiriliyor. Güvenli yolculuk ilkelerine göre hareket ediyorlar. Trafik kurallarına tam bir uyum gösterdikleri için arka koltukta yola bakmanıza bile gerek kalmıyor.
* Hizmet süresi boyunca olası olumsuzluklara karşı önlem alıyoruz. Aracınız, şoförümüz tarafından kullanıldığı zaman boyunca sigortalanıyor. Böylelikle siz yolculuğunuzun keyfini çıkarıyor ve arka koltukta gündelik işleriniz ile ilgileniyorsunuz.
* Şoförlerimiz, istediğiniz her zaman ve istediğiniz her yere sizi götürebiliyor. Bunun süresini ve güzergahı belirleyin, gerisini ise uzman şoförümüze bırakın. Dilerseniz şoförünüzü çağırdığınız güzergahtan başka bir yere gidin.

Saatlik Şoför Ne Gibi Avantajlar Sunuyor?
* Trafikte yorulmak istemiyor musunuz? Kırmızı ışıkta beklerken sıkılıyor musunuz? Dikkatinizi yola veremiyor musunuz? O zaman sizi hemen arka koltuğa alalım iş, sosyal medya, mesajlarınız, sohbet canınız ne isterse tadını çıkarın. Çünkü saatlik şoför, rahatlık anlamına da geliyor. Günün yorgunluğundan sonra bir de trafikte stres yaşamanızı istemiyoruz. Bu yüzden sizi istediğiniz yere güvenli bir şekilde taşıyoruz.
* Yoğun bir toplantı trafiğine girdiniz. Çocuklarınızı okuldan alacak vaktiniz yok. Korkmayın. Çünkü Alfy saatlik şoför, kendi arabanızla bunun sizin yerine yapıyor. Çocuklarınızı ya da sevdiklerinizi, güvenli bir şekilde alarak, eve bırakıyor. Daha sonra arabanızı da size teslim ediyor.
* Gece dışarı çıkmak istiyorsunuz ama eve dönmek çok zor geliyor. Sevdikleriniz ile felekten bir gece çalacaksınız. Araba kullanmak istememeniz çok normal. O zaman hemen Alfy'yi çağırın. Eğlencenizin bitiminde özel şoförümüz gelip sizi alacak, trafiği dert etmeyin. İstediğiniz gibi eğlenin ve kendi arabanızın rahatlığında, direksiyon başına geçmeden seyahatin tadını çıkarın.
Alfy Sürücü - Personel için 1.6.1 Update
2020-10-28 Version History
-Performans iyileştirmesi ve hata düzeltmesi yapıldı.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.6.1
Size:
18.7 MB
Genre:
Travel
Update Date:
2020-10-28
Developer:
Alfy
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps