aliemmi.com aliemmi.com Free Get
aliemmi.com

aliemmi.com

1.0 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2017-08-09

Size

12.9 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
aliemmi.com Description
İLK GERÇEK TARIM TİCARET SİTESİ..
Ücretsiz üyelik ve sınırsız ilan girişi ile tek kuruş ödemeden hizmet alabileceğiniz aliemmi.com sadece tarım alanına özel yapısı ile Tarımsal Ürün ve Tarımsal Girdilerinize sahada en etkili talep bulma sitesidir.
Traktörden Susama, Düveden Sulama Sistemlerine, Tohumluktan Gübrelere, Kitaptan Yoncaya, Şeftaliden Manda Kaymağına, Kavaktan Kiraza Tarım ile ilgili her türlü mal ve hizmete aliemmi.com'da ücretsiz olarak müşteri bulabilir, kazancınızı hiç bir ücret ödemeden artırabilir, mevcut koşullara mahkum olmadan Türkiye'nin her yerinden alıcılar ile daha iyi kazançlarla bağlantı sağlayabilirsiniz..

KIRSALA YÖNELİK TEK e-TİCARET SİTESİ..
Ayrıca; kırsal şartlarında tedarik zorluğu olan her türlü tarımsal mal ve hizmeti aliemmi.com'un anlaşmalı kargoları ile kapınıza teslim ayağınıza getirtebilir, en ufak bir malzeme için şehir merkezine yollara düşmek zorunda kalmadan tam güvenli ödeme alt yapısı ile satın alabilir, yol masraflarından tasarruf edebilirsiniz. Tarım odaklı alt yapısı ile aliemmi.com'da vakit geçirip dolaşırken istemediğiniz görüntü ve reklamlar ile de karşılaşmazsınız. Kampanyalarımızı ve sosyal medya yaınlarımızı takip ederek çok güzel fırsatlar yakalayabilir, tarım alanında Emmi Güvenli Ticaret'in tadını çıkarabilirsiniz..

aliemmi.com IOS uygulaması; uzun saha gözlemleri sonucu, sitedeki bütün işlerinizi mobilden, üstelik tek elinizle yönetebileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir.
iPhone uygulamamızdan ilan verebilir, ilanlarınızı takip ve revize edebilir, müşterilerinizle doğrudan iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda beğendiğiniz ürünleri de başka bir bilgisayara gerek duymadan satın alabilir, kapınıza kadar getirtebilirsiniz.
Her noktası özenle geliştirilmiş aliemmi.com iPhone Uygulaması sizden hiç bir ödeme ya da özel talepte bulunmaz. iPhone Uygulamamızı çok seveceğinizden eminiz. Kullanımınız sonrası lütfen puan vermeyi unutmayınız.

TARIMSAL REKLAM İÇİN EN ETKİLİ MECRA..
Tarımsal Reklam veren kurumlara yönelik olarak ise; Tarımsal Girdi Pazarlaması ve Ürün Tedariği süreçlerini tamamen sahadan yönetebileceğiniz tek penetrasyon aracı aliemmi.com'dur.
TV ve Radyoların rating ve Basılı Malzemenin sahaya ulaşım sorunsalları incelendiğinde; aliemmi.com'un yoğun sosyal medya destekli yapısı ile ürünleriniz 7/24 müşteri ve bayilerinizin gözünün önünde. En etkili reklamı en ucuz olarak sadece aliemmi.com'dan sağlayabilirsiniz; üstelik, ücretsiz ölçüm ve raporlama hizmeti ile de paranızın nereye nasıl gittiğini kuruşu kuruşuna takip edebilir, sektör tedarikçileri arası mecralara sonuçsuz ödemelerden kurtulabilirsiniz..

TARIMSAL e-TİCARET PROFESYONELLERİ İÇİN GÜVENLİ LİMAN;
Bütünü ile veri ve ödeme güvenliğinizi sağlayan aliemmi.com, yer sağlama koşulları ile de sektöründe rakipsizdir. Bugün el sıkışma, ertesi gün ödeme olanaklarını ve mobilden koşulsuz olarak işinizi yönetme sistemimizi anlatmak için sabırsızlanıyoruz.. Detaylar için XML'iniz ile birlikte bekleriz.

DAHA BEREKETLİ ve GÜVENLİ BİR İŞBİRLİĞİ İÇİN, SİZİ DE aliemmi.com IPHONE UYGULAMASI KULLANICILARI ARASINDA GÖRMEK İSTERİZ..
aliemmi.com 1.0 Update
2017-08-09 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
12.9 MB
Genre:
Shopping
Release Date:
2017-08-09
Language:
Turkish
More
You May Also Like
Developer Apps