Anka Bilim Koleji Anka Bilim Koleji Free Get
Anka Bilim Koleji

Anka Bilim Koleji

3.0.9 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2020-03-03

Size

27.9 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Anka Bilim Koleji Description
• Okulunuz yeni dönemde artık "mobil": Uygulamanın Okul İçi Mobil Sosyal Ağ ve Okul Bilgi Yönetimi Sistemi bileşenleriyle okulunuzu tüm paydaşlar için etkin hale getirin. Hızlı yönetim süreçlerine ve "ekonomik" bir iletişim ağına kavuşun.

• Okul İçi Mobil Sosyal Ağ: Mobil sosyal ağınızda mobil sınıf yoklaması, devamsızlık yönetimi, ders/sınıf bazlı kanal etkileşimleri (ileti, ödev, sınav tarihi/sonucu, etkinlik, anket), anlık bildirim (push) bazlı öğretmen-öğrenci-veli etkileşimi ve mobil ajanda özelliklerinden yararlanın.

• Okul Bilgi Yönetimi Sistemi: Temel kayıtlar (branşlar, unvanlar); ölçme-değerlendirme; okul yapılanması (yerleşke, kademe); çalışan, öğrenci ve sınıf kayıtları; ders tipleri, eğitim-öğretim dönemleri ve ders programları; ve yetkilendirme yönetimi işlevlerine tek noktadan erişin.

• Hizmet Sağlayıcınızı Tanıyın: Bilişim Aktörleri, kamu destekli ar-ge projeleri yürüten ve ODTÜ TEKNOKENT bünyesinde çalışmalarını sürdüren bir yazılım ekibi olarak 2009'dan bu yana kişi ve kurumlar için profesyonel bilgi sistemleri (mobil, tablet ve web) inşa ediyor.
Anka Bilim Koleji 3.0.9 Update
2020-03-03 Version History
Düzeltmeler: Fotoğraf kaydetme, ders programı.
More
More Information
Price:
Free
Version:
3.0.9
Size:
27.9 MB
Genre:
Education
Update Date:
2020-03-03
Language:
Chinese English German Portuguese Spanish Turkish
More
You May Also Like