Anneler Günü Boyama Kitabı - Minik Bilge Anneler Gününü Kutluyor Anneler Günü Boyama Kitabı - Minik Bilge Anneler Gününü Kutluyor Free Get
Anneler Günü Boyama Kitabı - Minik Bilge Anneler Gününü Kutluyor

Anneler Günü Boyama Kitabı - Minik Bilge Anneler Gününü Kutluyor

Cihangir Korkmaz

1.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2015-11-20

Size

33.6 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Anneler Günü Boyama Kitabı - Minik Bilge Anneler Gününü Kutluyor Description
Minik Bilge Boyama Kitabı serisinin en yenisi Anneler Günü Boyama Kitabı sizler için yayında, hemde ücretsiz! Hemen indirin!

Çocuklarınızın zeka gelişimine oldukça katkı sağlayacak uygulamamız ile birbirinden farklı resimleri boyayarak onların Anneler Günü ruhunu daha iyi tanımalarına yardımcı olacaksınız. Ayrıca çocuğunuzun yaptığını boyamaları Facebook'ta paylaşabilir, sevdiklerinize e-posta olarak gönderebilir yada kendi resim galerinize kaydedebilirsiniz!

Onlarca renk ve farklı şekiller ile çocuğunuzun hayal dünyasının ne kadar geniş olduğunu keşfedin, çocuklarınızın zeka ve hayal gücü gelişimine katkıda bulunun.

Uygulamamızı yükleyerek çocuklarınızın oyunumuzu oynarken ne kadar güzel vakit geçirdiklerini görecek ve eğlenerek öğrenmelerine tanıklık edeceksiniz.

Bu uygulama aynı zamanda çocuğunuz tablet ve telefonunuzu elinizden aldığında gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz, gereksiz uygulamalarda boşa zaman geçirmeyip bilişsel becerilerini arttırabileceği bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Görüş ve önerilerinizi bilgi@boyoz.com e-posta adresine bekliyoruz.
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
33.6 MB
Update Date:
2015-11-20
Developer:
Cihangir Korkmaz
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps