BilgeAdam Akademi

BilgeAdam AkademiFree

1.0.5for iPhone, iPod touch
BILGE ADAM YAZILIM VE TEKNOLOJI A.S.
Developer
23.4 MB
Size
Mar 25, 2020
Update Date
Education
Category
4+
Age Rating
Age Rating
4+
Apps in this category do not contain restricted content.
9+
Apps in this category may contain mild or occasional cartoon, fantasy or real-life violence, as well as occasional or mild adult, sexually suggestive or horrifying content and may not be suitable for children under 9 years of age.
12+
Apps in this category may contain occasional mild indecent language, frequent or intense cartoon or real-life violence, minor or occasional adult or sexually suggestive material, and simulated gambling, and may be for children under 12 years of age.
17+
You must be at least 17 years old to access this App.
Apps in this category may contain frequent and intense offensive language; Frequent and intense cartoon, fantasy or realistic violence: frequent and intense adult, scary and sexually suggestive subjects: as well as sexual content, nudity, tobacco, alcohol and drugs, may not be suitable for children under 17 years of age.
BilgeAdam Akademi Screenshots
BilgeAdam Akademi posterBilgeAdam Akademi posterBilgeAdam Akademi posterBilgeAdam Akademi poster

About BilgeAdam Akademi

BilgeAdam Bilişim Grubu; Teknoloji ve Akademi olmak üzere iki ana alanda hizmet veren bir Türk şirketler grubudur. 1997 yılında bir bilişim eğitimleri kurumu olarak İstanbul'da kurulmuştur. Ardından bu alanda ulusal bir lider haline gelerek; yazılım geliştirme ve yönetimi, danışmanlık, destek ve dış kaynak kullanımı gibi geniş bir yelpazede BT hizmetlerine doğru genişlemeye başlamıştır.

Yakın geçmişte bulut tabanlı iş çözümlerinde insan kaynakları, eğitim yönetimi, akıllı şehirler, müşteri ilişkileri yönetimi ve perakende gibi alanlarda kendi yazılım ürünlerini geliştirmeye başlayan BilgeAdam; Hollanda ve İngiltere'ye açılmıştır. 2.100 m2’lik merkez ofisi, Ar-Ge çalışmalarının da gerçekleştirildiği İTÜ ARI Teknokent’te bulunan BilgeAdam, işletmelerden aile şirketlerine ve devlet kurumlarından bireylere kadar farklı müşterilere hizmet vermektedir. "Türkiye'nin En Büyük 500 Şirketi" listesindeki kurumların büyük çoğunluğu, bilişimin pek çok alanında BilgeAdam ile çalışmaktadır. BilgeAdam’ın İstanbul, Ankara ve İzmir’deki 7 ofisinde 1.000'den fazla çalışanı bulunmaktadır.

​​BilgeAdam Teknoloji, yazılım ürünlerinin yanı sıra şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik özel projeler ve uygulamalar geliştirmektedir. 500’den fazla mühendisi ve 700’ün üzerinde sertifikalı uzmanıyla yüzlerce yazılım projesini başarıyla tamamlamıştır. Yazılıma ek olarak BT yönetimi, otomasyon, iletişim, ağ ve güvenlik hizmetleri sunmakta; web sitesi tasarım / geliştirme ve dijital hizmetler vermektedir. Ayrıca tüm bu alanlarda danışmanlık yapmakta ve dış kaynak (outsource) uzmanlar sağlamaktadır.

BilgeAdam Akademi ise hem bireylere hem de kurumlara iş yazılımları ve teknolojileri konusunda eğitim vermektedir. 100 binden fazla mezunuyla bilişim alanında Türkiye'nin bir numaralı eğitim kurumudur. Yazılım, Sistem, Network, Siber Güvenlik, Bulut, Web, 3D Tasarım alanlarında uluslararası geçerli sertifikasyon eğitimleri vermektedir.
Show More

What's New in the Latest Version 1.0.5

Last updated on Mar 25, 2020
Old Versions
Uygulamayı sizin için daha iyi bir hale getirebilmek amacıyla düzenli olarak güncelliyoruz.

- Performans iyileştirmeleri yapıldı.
Show More
Version History
1.0.5
Mar 25, 2020
Uygulamayı sizin için daha iyi bir hale getirebilmek amacıyla düzenli olarak güncelliyoruz.

- Performans iyileştirmeleri yapıldı.
1.0.4
Feb 6, 2020
Uygulamayı sizin için daha iyi hale getirebilmek amacıyla düzenli olarak güncelliyoruz.
1.0.3
Jan 29, 2020
BilgeAdam Akademi uygulamamız yayında!
1.0.2
Dec 28, 2019
Bilge Adam Akademi uygulamamız yayında!
1.0.1
Dec 27, 2019
Bilge Adam Akademi uygulamamız yayında!
1.0.0
Dec 23, 2019

BilgeAdam Akademi FAQ

Click here to learn how to download BilgeAdam Akademi in restricted country or region.
Check the following list to see the minimum requirements of BilgeAdam Akademi.
iPhone
Requires iOS 12.1 or later.
iPod touch
Requires iOS 12.1 or later.
BilgeAdam Akademi supports English

BilgeAdam Akademi Alternative

You May Also Like

Get more from BILGE ADAM YAZILIM VE TEKNOLOJI A.S.