Bosch Merve

Bosch Merve

Free
1.3for iPhone, iPod touch
Full Group
Developer
7.8 MB
Size
Apr 5, 2013
Update Date
Business
Category
4+
Age Rating
Age Rating
4+
Apps in this category do not contain restricted content.
9+
Apps in this category may contain mild or occasional cartoon, fantasy or real-life violence, as well as occasional or mild adult, sexually suggestive or horrifying content and may not be suitable for children under 9 years of age.
12+
Apps in this category may contain occasional mild indecent language, frequent or intense cartoon or real-life violence, minor or occasional adult or sexually suggestive material, and simulated gambling, and may be for children under 12 years of age.
17+
You must be at least 17 years old to access this App.
Apps in this category may contain frequent and intense offensive language; Frequent and intense cartoon, fantasy or realistic violence: frequent and intense adult, scary and sexually suggestive subjects: as well as sexual content, nudity, tobacco, alcohol and drugs, may not be suitable for children under 17 years of age.
Bosch Merve Screenshots
Bosch Merve posterBosch Merve posterBosch Merve posterBosch Merve posterBosch Merve poster

About Bosch Merve

1997 yılında, Hasan Zorlu önderliğinde, beyaz eşya sektörüne artı değer katmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık.
Hayallerimiz, hedeflerimizden de büyüktü. Bu hayallerimiz gerçeğe dönüştürmek için durmadan yol aldık. Doğu garajı, Dokuma ve Lara olmak üzere üç adet mağazamızda, 15 personelle, tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaç edindik. 15 yıllık esnaflık tecrübemizi Bosch’un yaşamı kolaylaştıran teknolojileriyle birleştirerek, güler yüzlü ve güvenilir hizmetimizle tüketicilerimizde sonsuz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.
Sürekli değişen teknoloji ve şartlar dahilinde verdiğimiz hizmetin sürekliliğini sağlamak ve daim olmak en büyük amacımız. Bu noktada sürekli değişiyor ve gelişiyoruz. Şartlarımızı zorluyor, çağın gerektirdiklerini en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Firma olarak tek sloganımız var: "Bir farkınız olsun, tercihiniz GÜVEN olsun". Mağazalarımızda Bosch ürünlerinin yanı sıra Yataş Mobilya ve UFO Isıtıcı modellerine de ulaşabilirsiniz.
Show More

What's New in the Latest Version 1.3

Last updated on Dec 14, 2018
Old Versions
Uygulamamız siz değerli kullanıcılarımız için tamamiyle yenilendi.
Show More
Version History
1.3
Dec 14, 2018
Uygulamamız siz değerli kullanıcılarımız için tamamiyle yenilendi.
1.2
Dec 2, 2013
- iOS 7 uyumlu hale getirildi
1.1
Oct 1, 2013
-Kampanyalar güncellendi
1.0
Apr 5, 2013

Bosch Merve FAQ

Click here to learn how to download Bosch Merve in restricted country or region.
Check the following list to see the minimum requirements of Bosch Merve.
iPhone
Requires iOS 10.2 or later.
iPod touch
Requires iOS 10.2 or later.
Bosch Merve supports English

Bosch Merve Alternative

You May Also Like

Get more from Full Group