Age Rating
4+
Apps in this category do not contain restricted content.
9+
Apps in this category may contain mild or occasional cartoon, fantasy or real-life violence, as well as occasional or mild adult, sexually suggestive or horrifying content and may not be suitable for children under 9 years of age.
12+
Apps in this category may contain occasional mild indecent language, frequent or intense cartoon or real-life violence, minor or occasional adult or sexually suggestive material, and simulated gambling, and may be for children under 12 years of age.
17+
You must be at least 17 years old to access this App.
Apps in this category may contain frequent and intense offensive language; Frequent and intense cartoon, fantasy or realistic violence: frequent and intense adult, scary and sexually suggestive subjects: as well as sexual content, nudity, tobacco, alcohol and drugs, may not be suitable for children under 17 years of age.
Caston Screenshots
Caston posterCaston posterCaston posterCaston posterCaston posterCaston poster

About Caston

SİSTEM NASIL ÇALIŞIR?
Üyelik işlemini tamamladıktan sonra şifreniz ile CASTON’a giriş yapıyorsunuz!
Sizden istenen fiziki özelliklerinizi, fotoğraflarınızı ve videonuzu girerek profilinizi eksiksiz hale getiriyorsunuz.
 
Daha sonra CASTON sistemine giriş için izni olan ünlü otoritelerimiz kataloğumuza girerek ve filtreleme yaparak istediği özelliğe sahip üyemize direkt olarak ulaşıyor…
 
Örneğin; X bir diziye veya reklam filmine kumral, 60-65 kilo arası, yanağında doğum lekesi veya yara izi olan, orta yaşlı bir kadın aranıyor. Dizinin cast direktörü veya yönetmeni CASTON’a otorite olarak giriş yaparak, önüne çıkan onlarca filtreden istediklerini işaretleyerek aramasını yapacak, aradığı kişiyi üyelerimiz arasından dakikalar içinde bulabilecek…
 
CASTON, çağırıldığınız bir projeden asla komisyon talep etmez. CASTON bir menajerlik firması değil, ünlü otoriteleri siz üyeleriyle buluşturmayı hedefleyen bir yapıdır.
 
Sistemimiz internet üzerinden kataloglaştırıldığı ve internet havuzu olarak işleyişini sürdürdüğü için, hangi ülkede, hangi şehirde ve hangi şartlarda olduğunuzun hiçbir önemi yoktur. Yerinizden kıpırdamanıza bile gerek kalmadan sistemimiz profilinizi otoritelerimizin beğenisine sunacak olan sisteme sizi dahil edecektir.

Uygulama İçi Satın Alma ile otomatik olarak yenilenen bir abonelik satın alabilirsiniz.

• Abonelikler
Uygulama;
Aylık Üyelik (1 ay),
Caston 6 Aylık Üyelik (6 ay),
Caston 1 Yıllık Abonelik (1 yıl)
olmak üzere 3 adet abonelik içerir. Abone olmanız halinde, sözleşmede belirtilen süre bittiğinde yeterli bakiyeniz varsa aboneliğiniz iTunes hesabından otomatik çekim yapılarak devam eder. Ödeme yapmamanız halinde Caston üyeliğiniz 24 saat içinde sonlandırılır.
Abonelikler, kullanıcıların otoriterler tarafından görülebilir olmasını yani sistem içinde kullanıcıların bilgilerine otoriterler tarafından erişilebilir olmasını sağlar. Kullanıcı ödeme yaptığı sürece aboneliğini korur. Ödeme işlemi, yenileme ve faturalandırma iTunes tarafından sağlanmaktadır.

• Fiyatlandırma 1 ay (34,99 TL), 6 ay (24TL/ay) ve 1 yıl (17,99 TL/ay) süre

•Aboneliklerden herhangi birini alarak profilinizi yönetmen,oyuncu ve cast direktörlerine açmış olacaksınız.

• Aboneliğiniz, satın alımınızın onaylandığında iTunes hesabınızdan ücretlendirilecektir ve otomatik yenileme, cari dönemin bitiminden en az 24 saat önce kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenecektir (seçilen sürede).

• Mevcut abonelik, aktif abonelik süresince iptal edilemez; ancak, satın aldıktan sonra iTunes Hesap Ayarlarınızı ziyaret ederek aboneliğinizi yönetebilir ve / veya otomatik yenilemeyi kapatabilirsiniz.

• Gizlilik politikası:https://www.caston.tv/policy.html
• Kullanım şartları:https://www.caston.tv/eula.html
Show More

What's New in the Latest Version 1.2

Last updated on Aug 17, 2019
Old Versions
-Bazı yazım hataları giderildi
-Kullanıcılara sorun yaratan bazı sorunlar giderildi
Show More
Version History
1.2
Aug 17, 2019
-Bazı yazım hataları giderildi
-Kullanıcılara sorun yaratan bazı sorunlar giderildi
1.1
Aug 7, 2019
-Video ve resim ayarları bölümüne bilgilendirme eklendi
-Bazı açılış hataları giderildi
1.0
Jul 19, 2019

Caston FAQ

Click here to learn how to download Caston in restricted country or region.
Check the following list to see the minimum requirements of Caston.
iPhone
Caston supports Catalan, Chinese, English, French, German, Italian, Polish, Portuguese, Spanish

Caston Alternative

You May Also Like