Fulla Moda App

Fulla Moda AppFree

1.0for iPhone, iPad
Abdi Kurt
Developer
Sep 26, 2018
Update Date
Shopping
Category
Age Rating
4+
Apps in this category do not contain restricted content.
9+
Apps in this category may contain mild or occasional cartoon, fantasy or real-life violence, as well as occasional or mild adult, sexually suggestive or horrifying content and may not be suitable for children under 9 years of age.
12+
Apps in this category may contain occasional mild indecent language, frequent or intense cartoon or real-life violence, minor or occasional adult or sexually suggestive material, and simulated gambling, and may be for children under 12 years of age.
17+
You must be at least 17 years old to access this App.
Apps in this category may contain frequent and intense offensive language; Frequent and intense cartoon, fantasy or realistic violence: frequent and intense adult, scary and sexually suggestive subjects: as well as sexual content, nudity, tobacco, alcohol and drugs, may not be suitable for children under 17 years of age.
Fulla Moda App Screenshots
Fulla Moda App posterFulla Moda App poster
Fulla Moda App posterFulla Moda App poster

About Fulla Moda App

Biz Kimiz?

MD FULLA 1998’de Musa Dengiz tarafından Ankara’da kurulmuş olup, bugün Türkiye genelinde 51 mağazalar zincirine ulaşmıştır. Bu mağazalar zincirinin tek bir adreste buluştuğu nokta fullamoda.com ise Aralık 2016 itibariyle hizmete başlamıştır.

Fullamoda.com; modayı yakından takip edebileceğiniz ve çeşitli ürün yelpazesini görebileceğiniz bir online alışveriş sitesidir. Amacımız, uygun fiyat politikasıyla hareket ederek, en iyi hizmeti sizlere sunmak ve seçtiğiniz ürünleri sizlere en hızlı şekilde ulaştırmaktır.


Online alışveriş sektöründe yenilikçi, hızlı, sistemli ve müşteri dostu firma yapımız ile; müşterilerimizin ihtiyaçlarını, modaya en uygun ürünlerle harmanlayarak kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışı ile karşılayıp, memnuniyetin en üst seviyede olması sağlanmaktadır. Gelişen teknoloji ve ürün standartlarını sürekli izleyerek, müşterilerimizin beklentilerini üstün kalite ve hizmet anlayışını ile karşılamak önceliğimizdir.
Show More

What's New in the Latest Version 1.0

Last updated on Sep 26, 2018
Version History
1.0
Sep 26, 2018

Fulla Moda App FAQ

Click here to learn how to download Fulla Moda App in restricted country or region.
Check the following list to see the minimum requirements of Fulla Moda App.
iPhone
iPad

Fulla Moda App Alternative

You May Also Like

Get more from Abdi Kurt