Hedef Cs Dergi

Hedef Cs DergiFree

1.0for iPhone, iPad
AKIN BUDAK
Developer
Dec 3, 2018
Update Date
Book
Category
Age Rating
4+
Apps in this category do not contain restricted content.
9+
Apps in this category may contain mild or occasional cartoon, fantasy or real-life violence, as well as occasional or mild adult, sexually suggestive or horrifying content and may not be suitable for children under 9 years of age.
12+
Apps in this category may contain occasional mild indecent language, frequent or intense cartoon or real-life violence, minor or occasional adult or sexually suggestive material, and simulated gambling, and may be for children under 12 years of age.
17+
You must be at least 17 years old to access this App.
Apps in this category may contain frequent and intense offensive language; Frequent and intense cartoon, fantasy or realistic violence: frequent and intense adult, scary and sexually suggestive subjects: as well as sexual content, nudity, tobacco, alcohol and drugs, may not be suitable for children under 17 years of age.
Hedef Cs Dergi Screenshots
Hedef Cs Dergi posterHedef Cs Dergi posterHedef Cs Dergi posterHedef Cs Dergi posterHedef Cs Dergi posterHedef Cs Dergi posterHedef Cs Dergi posterHedef Cs Dergi poster
Hedef Cs Dergi posterHedef Cs Dergi posterHedef Cs Dergi posterHedef Cs Dergi posterHedef Cs Dergi posterHedef Cs Dergi posterHedef Cs Dergi posterHedef Cs Dergi poster

About Hedef Cs Dergi

Hedef Cs olarak hazırlamış olduğumuz dergilerimizin online olarak kullanıcılara ulaşmasını sağlamak amacıyla, dergilerimizi mobil cihazlardan da incelenebilmesi için hazırlamıştır. Online dergi sistemimiz abonelik modeli ile çalışmaktadır. Abonelik işlemleri online olarak veya müşteri hizmetlerinden yapılabilmektedir.

Üyelik işlemi tamamen ücretsizdir.

Aylık olarak bir abonelik işlemi mevcut değildir. Herhangi bir mobil aygıta ihtiyaç duymadan uygulama web üzerinde de kullanılabilmektedir.

Uygulama içeriğimiz öğrencilerin bilgi edinmesine yönelik içeriklerden oluşmaktadır. İçeriklerimiz akademik düzeyde olan kişiler tarafından hazırlanmaktadır. İlgili içeriklerin telif hakları Hedef CS Basın Yayın Müh. ve Dan. Hiz. Tic. A.Ş.'ye aittir.

Abonelik için yapılan ödeme dergilerin online olarak okunabilmesi için alınmaktadır. Kullanıcılar uygulama kullanımı için herhangi bir ücrete tabi değildir. Uygulamayı ücretsiz kullanabilirler.
Show More

What's New in the Latest Version 1.0

Last updated on Dec 3, 2018
Version History
1.0
Dec 3, 2018

Hedef Cs Dergi FAQ

Click here to learn how to download Hedef Cs Dergi in restricted country or region.
Check the following list to see the minimum requirements of Hedef Cs Dergi.
iPhone
iPad
Hedef Cs Dergi supports English

Hedef Cs Dergi Alternative

You May Also Like