Age Rating
4+
Apps in this category do not contain restricted content.
9+
Apps in this category may contain mild or occasional cartoon, fantasy or real-life violence, as well as occasional or mild adult, sexually suggestive or horrifying content and may not be suitable for children under 9 years of age.
12+
Apps in this category may contain occasional mild indecent language, frequent or intense cartoon or real-life violence, minor or occasional adult or sexually suggestive material, and simulated gambling, and may be for children under 12 years of age.
17+
You must be at least 17 years old to access this App.
Apps in this category may contain frequent and intense offensive language; Frequent and intense cartoon, fantasy or realistic violence: frequent and intense adult, scary and sexually suggestive subjects: as well as sexual content, nudity, tobacco, alcohol and drugs, may not be suitable for children under 17 years of age.
Mobile Report Screenshots
Mobile Report posterMobile Report posterMobile Report posterMobile Report posterMobile Report posterMobile Report posterMobile Report posterMobile Report poster

About Mobile Report

Her an her yerden şirketinize ait bilgilere erişmenizi sağlayan mobil raporlama çözümüdür. Kısaca şirket dışında bulunan yöneticinin imalat, stoklar, ciro, müşteri vb. hareketleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmasını sağlar. Kullanıcıları, mobil raporlamalar sayesinde bilgi işlem departmanlarına ek bir yük getirmeden; ERP ve CRM programlarının içerisinde buluna stratejik ve operasyonel bilgilere kesintisiz ulaşabilirler.
Hangi ERP ya da CRM uygulaması kullanıyor olmanız farketmeksizin uygulamanıza özel raporlar geliştirebilirsiniz. Ayrıca tamamen sürükle bırak ile raporlarınızı istediğiniz gibi şirketinize özel rapor dizaynları oluşturabilirsiniz.
Mobil raporlamalar sayeside, sadece yöneticiler için değil, sahada bulunan personeliniz için de büyük bir yardımcı olarak geliştirilmiştir. Örneğin tahsilat elemanları, müşterinin yanında iken hesap ekstresi, fatura, sipariş, çek/senet bilgilerine anında erişebilir. Sahada bulunan personel, ofise telefon açmadan tüm bilgilere hızlı ve kolayca ulaşır.
Show More

What's New in the Latest Version 3.2.0

Last updated on Mar 5, 2020
Old Versions
*Çalıştırılan raporun; mail, whatsapp vb. ortamlarda paylaşılması özelliği eklendi.
* Raporu wf ile iç ağdan çalıştırırken problem yaşanıyordu. Bu giderildi. Şirket ortamında aynı ağda yada dışarda olmanız farketmeksizin raporlar kullanılabiliyor.
Show More
Version History
3.2.0
Mar 5, 2020
*Çalıştırılan raporun; mail, whatsapp vb. ortamlarda paylaşılması özelliği eklendi.
* Raporu wf ile iç ağdan çalıştırırken problem yaşanıyordu. Bu giderildi. Şirket ortamında aynı ağda yada dışarda olmanız farketmeksizin raporlar kullanılabiliyor.
3.1
May 29, 2019
Bug fixed. Auto Run Report.
Kullanıcı öndeğerine göre kategori oto. olarak seçilip o kategorinin raporları listeleniyor.
Rapor seçildiğinde eğer parametre filtre yok ise rapor oto. çalışıyor.

Mobile Report FAQ

Click here to learn how to download Mobile Report in restricted country or region.
Check the following list to see the minimum requirements of Mobile Report.
iPhone
Mobile Report supports Turkish

Mobile Report Alternative

You May Also Like