Pratik İngilizce - İngilizce Sözlük, İngilizce Öğren, Kelime Ezberle, Çeviri ve Tercüman

Pratik İngilizce - İngilizce Sözlük, İngilizce Öğren, Kelime Ezberle, Çeviri ve Tercüman

Free
1.01for iPhone, iPod touch
Hakan Cakiroglu
Developer
11.4 MB
Size
Jun 4, 2015
Update Date
Education
Category
4+
Age Rating
Age Rating
4+
Apps in this category do not contain restricted content.
9+
Apps in this category may contain mild or occasional cartoon, fantasy or real-life violence, as well as occasional or mild adult, sexually suggestive or horrifying content and may not be suitable for children under 9 years of age.
12+
Apps in this category may contain occasional mild indecent language, frequent or intense cartoon or real-life violence, minor or occasional adult or sexually suggestive material, and simulated gambling, and may be for children under 12 years of age.
17+
You must be at least 17 years old to access this App.
Apps in this category may contain frequent and intense offensive language; Frequent and intense cartoon, fantasy or realistic violence: frequent and intense adult, scary and sexually suggestive subjects: as well as sexual content, nudity, tobacco, alcohol and drugs, may not be suitable for children under 17 years of age.
Pratik İngilizce - İngilizce Sözlük, İngilizce Öğren, Kelime Ezberle, Çeviri ve Tercüman Screenshots
Pratik İngilizce - İngilizce Sözlük, İngilizce Öğren, Kelime Ezberle, Çeviri ve Tercüman posterPratik İngilizce - İngilizce Sözlük, İngilizce Öğren, Kelime Ezberle, Çeviri ve Tercüman posterPratik İngilizce - İngilizce Sözlük, İngilizce Öğren, Kelime Ezberle, Çeviri ve Tercüman posterPratik İngilizce - İngilizce Sözlük, İngilizce Öğren, Kelime Ezberle, Çeviri ve Tercüman posterPratik İngilizce - İngilizce Sözlük, İngilizce Öğren, Kelime Ezberle, Çeviri ve Tercüman poster

About Pratik İngilizce - İngilizce Sözlük, İngilizce Öğren, Kelime Ezberle, Çeviri ve Tercüman

İngilizceyi bilmiyor musunuz? Artık bunu dert etmenize gerek yok. Özenle seçilmiş ve günlük konuşmalarınızdaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kelime ve cümlelerden oluşan "Pratik İngilizce" uygulamamız sizler için yayında. Üstelik ilk kullanım sonrası güncel verileri aldıktan sonra internet bağlantınız olmasa da çalışabilecek şekilde tasarlandı.

"Pratik İngilizce" uygulaması temel olarak kategorilere ve aradığınız kriterlere göre kelimeleri ve cümleleri, Türkçesi - İngilizcesi - İngilizce Telafuzu olmak üzere 3 ana başlık olarak listeleyerek kolayca konuşabilmenize olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda listelenen tüm kelime ve cümleler kopyalanabilir olarak hazırlandığından dilediğiniz mesaj, email ya da uygulamaya kolayca kopyalayarak yazışmalarınızda da kullanabilirsiniz.

Son olarak çok beğeneceğinizi düşündüğümüz, markette hiç bir uygulamada olmayan, hem İngilizce sesli hem de Türkçe sesli olarak telafuzları dinleyebilme özelliği ile İngilizce anlaşabilmek artık sorun olmayacak.


Uygulama içerisinde ;

-4000'e yakın günlük kullanımda karşılaşabileceğiniz cümle,
-3000'e yakın günlük kullanımda karşılaşabileceğiniz kelime,
-Kelime ve cümlelerin okunuşlarını sesli olarak dinleyebilme,
-Arama fonksiyonu ile hem İngilizce hem de Türkçe kelime ve cümle arayabilme,
-İnternet bağlantınız olduğunda, yeni eklenen kelime ve cümleleri 3 günde bir otomatik olarak alarak veritabanına ekleyebilme,
-İnternet bağlantınız yoksa, varolan tüm kelime ve cümleleri internet bağlantısına ihtiyaç duymadan kullanmaya devam edebilme,

özelliklerine sahiptir.NOT : Eğer yurtdışına gitmeden önce uygulamayı indiriyorsanız ve yurtdışında internet bağlantınız olmayacaksa, uygulamayı indirdikten sonra internet bağlantınız var iken bir kez açarak verilerin indirilmesini sağlamanız gerekmektedir. Veriler bir kez indirildikten sonra bir daha internet bağlantısına ihtiyaç duyulmamaktadır. (Veri boyutu çok düşük olup, ortlama 800KB'dir.)

Uygulama ile ilgili her türlü istek öneri ve görüşlerinizi apple@hakancankiroglu.com adresinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Teşekkürler...
Show More

What's New in the Latest Version 1.01

Last updated on Aug 23, 2016
Old Versions
Bu uygulama Apple tarafından Apple Watch uygulaması simgesini göstermek üzere güncellendi.

- Uygulamamız artık ücretsiz.
Show More
Version History
1.01
Aug 23, 2016
Bu uygulama Apple tarafından Apple Watch uygulaması simgesini göstermek üzere güncellendi.

- Uygulamamız artık ücretsiz.
1.0
Jun 4, 2015

Pratik İngilizce - İngilizce Sözlük, İngilizce Öğren, Kelime Ezberle, Çeviri ve Tercüman FAQ

Click here to learn how to download Pratik İngilizce - İngilizce Sözlük, İngilizce Öğren, Kelime Ezberle, Çeviri ve Tercüman in restricted country or region.
Check the following list to see the minimum requirements of Pratik İngilizce - İngilizce Sözlük, İngilizce Öğren, Kelime Ezberle, Çeviri ve Tercüman.
iPhone
Requires iOS 9.0 or later.
iPod touch
Requires iOS 9.0 or later.
Pratik İngilizce - İngilizce Sözlük, İngilizce Öğren, Kelime Ezberle, Çeviri ve Tercüman supports English

Pratik İngilizce - İngilizce Sözlük, İngilizce Öğren, Kelime Ezberle, Çeviri ve Tercüman Alternative

You May Also Like

Get more from Hakan Cakiroglu