Aptekarz Baza Leków Aptekarz Baza Leków Free Get
Aptekarz Baza Leków

Aptekarz Baza Leków

1.0.8 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2020-03-13

Size

14.2 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Aptekarz Baza Leków Description
Aptekarz Baza Leków to bezpłatna aplikacja, zawierająca informacje o wszystkich lekach dostępnych w Polsce. Dzięki aktualizacji on line prezentowane dane są zawsze zgodne z obowiązującym obwieszczeniem refundacyjnym Ministra Zdrowia, wymogami Prawa Farmaceutycznego, bieżącymi aktami prawnymi Ministerstwa Zdrowia i Urzędu Rejestracji Leków, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz Charakterystykami Produktów Leczniczych.

W bazie aplikacji znajduje się ponad 17 tysięcy leków, w tym: refundowane, nierefundowane, dostępne na i bez recepty oraz suplementy diety i dermokosmetyki. Aplikacja w prosty sposób pozwala na znalezienie i weryfikację potrzebnych informacji.

Opis każdego leku uwzględnia ostrzeżenia specjalne (dla kobiet w ciąży, kierowców, o środkach odurzających i substancjach psychotropowych), informacje MZ (choroby przewlekłe, programy lekowe i chemioterapie), stopnie odpłatności, status leku, substancje czynne (INN) i klasy ATC. W aplikacji znajdują się również precyzyjne wskazania do refundacji dla odpowiednich odpłatności na podstawie ChPL (Charakterystyka Produktu Leczniczego) pkt 4.1.
Aptekarz Baza Leków 1.0.8 Update
2020-03-13 Version History
Aplikacja jest regularnie uaktualniana, dodajemy nowe funkcjonalności oraz usprawniamy działanie już istniejących. Najnowsza wersja pozwoli Ci na jeszcze sprawniejsze korzystanie z aplikacji.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.8
Size:
14.2 MB
Update Date:
2020-03-13
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps