govego - Otobüs ve İdo Bileti

govego - Otobüs ve İdo BiletiFree

1.3for iPhone
Age Rating
4+
Apps in this category do not contain restricted content.
9+
Apps in this category may contain mild or occasional cartoon, fantasy or real-life violence, as well as occasional or mild adult, sexually suggestive or horrifying content and may not be suitable for children under 9 years of age.
12+
Apps in this category may contain occasional mild indecent language, frequent or intense cartoon or real-life violence, minor or occasional adult or sexually suggestive material, and simulated gambling, and may be for children under 12 years of age.
17+
You must be at least 17 years old to access this App.
Apps in this category may contain frequent and intense offensive language; Frequent and intense cartoon, fantasy or realistic violence: frequent and intense adult, scary and sexually suggestive subjects: as well as sexual content, nudity, tobacco, alcohol and drugs, may not be suitable for children under 17 years of age.
لقطات الشاشة لـ govego - Otobüs ve İdo Bileti
govego - Otobüs ve İdo Bileti الملصقgovego - Otobüs ve İdo Bileti الملصقgovego - Otobüs ve İdo Bileti الملصقgovego - Otobüs ve İdo Bileti الملصقgovego - Otobüs ve İdo Bileti الملصق

About govego - Otobüs ve İdo Bileti

govego.com iOS online seyahat bileti uygulaması ile otobüs biletinizi ve İDO biletinizi en uygun fiyatlarla, güvenle alın!

+ Sadece uygulamaya özel dönemsel indirim ve kampanyalarla daha ucuza otobüs ve İDO bileti alma fırsatı
+ 3DS Güvenli Ödeme Sistemi ile %100 güvenli ödeme
+ Ücretsiz online iade

govego iOS uygulaması ile

Tüm ulaşım firmalarının​ ve İDO'nun​ seferlerini sorgulayabilir,
Otobüs ve İDO biletlerinizi 3 adımda kolayca satın alabilir,
Satın almış olduğunuz otobüs ve İDO biletlerinizle ilgili daha önceki işlemlerinizi inceleyebilir,
Bilet rezervasyon, satış ve iptal işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Metro Turizm, Ulusoy Turizm ve Balıkesir Uludağ Turizm gibi seçkin ulaşım firmalarıyla birlikte 80’den fazla otobüs firmasının ​​
ve ayrıca deniz taşımacılığında konforun ve güvenin adresi İDO'nun tüm seferlerini tek bir sorgulamayla karşınıza getiren govego mobil uygulaması ile tüm ulaşım planlarınızı kolayca gerçekleştirecek ve online biletlerinizi güvenle satın alabileceksiniz.​ Yenikapı, Yalova, Bandırma, Bursa feribot seferleri ya da İstanbul içi İDO seferlerinin tümünü tek bir sorgulamada karşınızda bulabilir, tek gidiş ya da gidiş dönüş İDO yolculuklarınız için İDO biletinizi 3 adımda satın alabilirsiniz.​


Firma firma gezip, fiyat araştırması yapmakla vakit kaybetmek yerine govego.com mobil uygulamasını cebinize indirin, size en uygun ve en hesaplı bileti hızlıca, sadece 3 adımda satın alın. Ulaşım kategorilerinin en çok indirilen uygulamaları arasında yer alan govego uygulaması ile çok yakında Türk Hava Yolları, Atlas Jet, Pegasus ve benzeri hava yolu firmalarının biletlerini alabilecek; BUDO, feribot, vapur, deniz otobüsü ve hatta tren seferleri sorgulamalarını ve bilet alımlarını gerçekleştirebileceksiniz. ​

Aradığınız o uygun ve ucuz bileti almak govego ile pratik, hızlı ve güvenli!

govego.com - "​İyi yolculuklar​"​​
Show More

تحديث لأحدث إصدار 1.3

Last updated on 16/03/2016
الإصدارات القديمة
- İdo bileti artık E-Bilet'li satılıyor. - İdo bilet alımlarınız 3D Secure ile artık daha güvenli. - Arayüz güncelleme. - Bugfixes.
Show More
Version History
1.3
14/08/2015
- İdo bileti artık E-Bilet'li satılıyor. - İdo bilet alımlarınız 3D Secure ile artık daha güvenli. - Arayüz güncelleme. - Bugfixes.

govego - Otobüs ve İdo Bileti FAQ

انقر هنا لمعرفة كيفية تنزيل govego - Otobüs ve İdo Bileti في بلد أو منطقة محظورة.
تحقق من القائمة التالية لمعرفة الحد الأدنى من المتطلبات govego - Otobüs ve İdo Bileti.
iPhone
govego - Otobüs ve İdo Bileti هي مدعومة على اللغات English

بدائل لـ govego - Otobüs ve İdo Bileti

ربما يعجبك أيضا