Asystent Zdrowego Żywienia Asystent Zdrowego Żywienia Free Get
Asystent Zdrowego Żywienia

Asystent Zdrowego Żywienia

1.0.2 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2016-10-29

Size

30.6 MB

Screenshots for iPhone

Asystent Zdrowego Żywienia Description
Zadbaj o siebie z Asystentem Zdrowego Żywienia - aplikacją Instytutu Żywności i Żywienia. Korzystając z aplikacji, możesz nie tylko zapobiec nadwadze i otyłości, ale także wielu innym chorobom przewlekłym.
Dzięki Kalkulatorowi będziesz w stanie każdego dnia śledzić to, co jesz. Kalkulator obliczy Twoje dzienne zapotrzebowanie na energię, cukry i tłuszcz oraz codziennie pokaże Ci, jaki jest Twój % realizacji normy.

Znajdziesz tu rzetelne informacje i porady na temat zdrowego żywienia wraz z jadłospisami na każdy dzień tygodnia. Dowiesz się jakie ćwiczenia fizyczne wybrać, aby skutecznie spalić nadmiar kalorii i poprawić swoją kondycję. Aplikacja zawiera również praktyczne i interaktywne narzędzia - quizy, słowniczek, które pomogą Ci łatwo i szybko przyswoić niezbędną wiedzę na temat zdrowego trybu życia.
Aplikacja powstała w ramach projektu "Zachowaj równowagę", współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.
Asystent Zdrowego Żywienia 1.0.2 Update
2016-10-29 Version History
usprawnienia w aplikacji
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.2
Size:
30.6 MB
Update Date:
2016-10-29
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps