Atakent Bilgin Eğitim Atakent Bilgin Eğitim Free Get
Atakent Bilgin Eğitim

Atakent Bilgin Eğitim

hasan kahraman

3.4 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2018-09-07

Size

35.4 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Atakent Bilgin Eğitim Description
Çocukları çocuk olarak değil geleceğin “Bilim İnsanı” olarak gören
“Haylaz, yaramaz”diye etiketleyen değil, “Bu enerjisini nasıl kullanırım” diyen,
“Öğrenemiyor,bilmiyor” diye değil “Acaba hangi yollarla öğreniyor” diye araştıran,
“Sorunlu, problemli”olarak değil,
“Bu çocuğun ruhuna nasıl dokunabilirim, yarasını sarmasına nasıl yardımcı olabilirim” diyen
bir eğitim kurumuyuz

İlk defa okul deneyimlerini yaşayan çocuklarımızın uzman pedagog ve sevecen öğretmenlerle birlikte her birinin gelişim, ihtiyaç ve yaşam biçimi bakımından birbirinden çok farklı ve değerli bireyler oldukları inancıyla önceliğimiz çocuğun severek ve isteyerek geldiği bir okul iklimi yaratmaktır.

Çocukların kendini güvende hissettiği bir ortamda uluslararası kabul görmüş eğitim metotları ile uygulanan eğlenceli etkinlikler ile öğrenme gerçekleşmektedir. Okul öncesi çocukların serbest öğrenmeleri ve özgürce deneyimlemeleri için onlara uygun ortamlar hazırlar ve böylece çocuklar çevrelerindeki dünyayı keşfederler, test ederler ve her gün yeni bir şeyler öğrenirler. Hepsi bir anda gerçekleşmez ancak küçük çocuklar her geçen gün biraz daha anlaşılır konuşmaya, harfleri ve sesleri tanımaya, hikayeleri anlamaya ve yenilerini yaratmaya, objeleri saymaya, toplamaya, çıkarmaya ve hatta oyuncakları arkadaşları arasında paylaştırmaya bile başlarlar.

Okula başlamak; çocuklarınızın ilk kez farklı bir ortamda eğitimciler eşliğinde yaşamını geçirecek olması siz anne babalar için özel, heyecanlı ve biraz da kaygı yaratan bir durumdur. Çocukların olduğu kadar ebeveynlerin de bizleri tanıma ve güven bağı oluşturması ilk okul başlangıcı açısından son derece önemlidir. Bilgin Eğitim Kurumları ekibinin önceliği çocukların ve ebeveynlerin uyum sürecinin sağlıklı bir şekilde desteklenmesi ve kolaylaştırılmasıdır
More Information
Price:
Free
Version:
3.4
Size:
35.4 MB
Release Date:
2018-09-07
Developer:
hasan kahraman
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps