ATS Mobil Aşı Uygulama ATS Mobil Aşı Uygulama Free Get
ATS Mobil Aşı Uygulama

ATS Mobil Aşı Uygulama

T.C. Saglik Bakanligi

2.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2018-04-16

Size

31.5 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
ATS Mobil Aşı Uygulama Description
T.C. Sağlık Bakanlığı Aşı Takip Sistemi'nin Mobil Aşı Uygulama Programı olarak sunulmuştur. Bu mobil uygulama ile ATS aşı kullanılabilirlik sorgulama ve ATS Aşı Uygulaması ile aşıların mobil olarak da stoktan düşmesinin sağlanması amaçlanmıştır.
Ancak bu işlem sonrasında USS ye veri gönderimi yapılmamaktadır. Bu uygulamayı kullanan kullanıcıların bu konuya dikkat etmesi gereklidir.

Uygulamaya girişte ATS Kullanıcı Adı ve Şifrenizi girmeniz gerekmektedir.
Ardından menüden Kullanıcı Adı / Şifre sekmesini kullanarak ilgili alanlara "USS Kullanıcı Adı ve Şifre" bilgilerini girerek kaydetmeniz gerekmektedir.
Ardından Aşı Uygulama menüsünden ilgili alanları doldurup , barkod okutarak veya elle girerek "Kullanılabilirlik Sorgusu" yapabilirsiniz.
Sorgu başarılı olup bir sorgu numarası elde ederseniz otomatik olarak "Aşı Uygulama" ekranına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada Uygulama Zamanı girerek Aşı Uygulamasını tamamlayabilirsiniz.

Bu uygulama ile aşı sorgusu ve uygulaması yapan kullanıcılar, yine ATS uygulama sorgusu servisini kullanabilen AHBS/HBYS programlarından kullandıkları karekod ve TC bilgilerine göre ATS sorgu nosuna erişebilirler. USS'ne veri gönderimi yine AHBS/HBYS programları aracılığıyla yapılması gerekmektedir.
More Information
Price:
Free
Version:
2.0
Size:
31.5 MB
Release Date:
2018-04-16
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps