Audiolibrix - Audioknihy Audiolibrix - Audioknihy Free Get
Audiolibrix - Audioknihy

Audiolibrix - Audioknihy

10.0.3 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2019-09-19

Size

13.9 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Audiolibrix - Audioknihy Description
„S tou aplikací je super práce mezi zařízeními!“ - Tomáš Macháček

„Úžasná appka, teraz "prečítam" knihu aj pri chôdzi, behu alebo inej činnosti pri ktorej nemôžem byť ponorený do stránok.“ - Patrik Patoraj

Co získáte instalací naší aplikace?
- Možnost vybrat si z katalogu více než 4500 audioknih. Detektivky, historie, osobní rozvoj, filozofie, fantasy, sci-fi... přijdete si na své.
- Největší katalog českých a slovenských podcastů na webu, které si můžete vybírat a přehrávat rovnou v appce. Zábava, novinky, informace, vzdělávání... volba je na vás.
- Rychlý nákup přímo v aplikaci - klik, klik a posloucháte!
- Neobvykle dlouhé ochutnávky - žádný zajíc v pytli, hezky si poslechněte, co kupujete.
- Pohodlné přehrávání a synchronizaci mezi zařízeními. Posloucháte na telefonu a chcete pokračovat na tabletu? Aplikace si sama pamatuje, kde jste skončili.
- Časovač vypnutí - jste moc unavení a do pár minut usnete? Aplikace se sama vypne v čas, který si určíte. Usínáte, ale ještě byste poslouchali déle? Tak prostě ťukněte do telefonu a počítadlo se resetuje.
- Záložky - přehrávejte si oblíbené části pořád dokola... klidně až do zbláznění.
- Pak taky umí salta, přemety, kliky... no dobře, tak neumí, ale má spoustu dalších funkcí.

A co dalšího? Aplikace je propojená s nejmilejším obchodem s audioknihami. Naše jméno je Audiolibrix. A kromě široké nabídky audioknih a skvělé aplikace zdarma máme i super blog, podcast o audioknihách a hlavně skvělou podporu.

Navíc na webu i v appce najdete největší katalog českých a slovenkých podcastů. Můžete si tak vybrat své oblíbené kousky, které vám třeba zlepší pracovní den. A poslouchat rovnou v appce.

To nejlepší jsme si schovali na konec. Klub Audiolibrix - lepší nabídku na nákup audioknih neseženete.

Máte šanci si u nás aktivovat výhodné předplatné, díky němuž vás budou audioknihy stát pouhých 199 korun. A tím jeho výhody nekončí. Zeptejte se nás na detaily.

Takže co vám jako Audiolibrix všechno nabídneme?
1) Úžasné audioknihy
2) Zajímavé podcasty
3) Bezvadnou podporu
4) Skvělou aplikaci
5) Přátelské prostředí
6) Akce, parádní nabídky
7) Kopec zábavy a zajímavých informací
8) Osmička, co byla osmička... audioknihy, podcasty, podpora, aplikace, komunikace, akce, zábava... ne... nemůžeme si vzpomenout. Ale určitě je to něco super!
Audiolibrix - Audioknihy 10.0.3 Update
2019-09-19 Version History
Nastala evoluce! Na revoluci ještě pořád sbíráme odvahu. Ale naše appka si mezitím zašla na menší facelift (psst, to jsme vám neřekli, vždycky byla takhle krásná).

Výsledkem jsou jasnější tlačítka, lepší přehled, rychlejší nákup i poslech. Zkrátka teď umí všechno, co byste od takové appky po návštěvě chirurga mohli chtít.

Zaskočila si i k neurologovi, aby zapracovala na své paměti. Povedlo se. Když se teď podíváte na vybranou audioknihu, po návratu zpět vás nevrátí na začátek seznamu.
More
More Information
Price:
Free
Version:
10.0.3
Size:
13.9 MB
Release Date:
2019-09-19
Developer:
Audiolibrix Ltd
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps