Aybit ARI Aybit ARI Free Get
Aybit ARI

Aybit ARI

3.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2021-12-28

Size

16.3 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Aybit ARI Description
Hazırladığımız bu yazılım (Aybit – ARI) ile gıda üretimi gerçekleştiren fabrikalarda hijyen ve sanitasyon işlemlerinin planlanması, bu işlemlerin kontrolü, takibi, ölçme ve değerlendirmelerinin kesin bir şekilde yapılmasına yardımcı olmaktır.

Gıda güvenliğini sağlarken kağıt veya excel üzerinden takip eden işletmeler veri girişi yaparken hem zaman kaybı yaşamakta hem de kağıtları arşivlemek için fiziksel depolamaya ihtiyaç duymaktadırlar. Ayrıca verilere anlık ulaşmak zor ve yavaş olacaktır, verileri bulmak çok fazla iş gücü kaybına yol açmaktadır. Bu da işletmeye personel ve zaman kaybı olarak geri dönmektedir. Aybit – ARI sayesinde veriye ulaşım her yerden ve hızlı gerçekleştirilmektedir. İşletmeler raporlamalarını gerçek zamanlı olarak istedikleri platformdan ( Mobil, Tablet, PC vb.) alabilirler.

Aybit – ARI ile öncelikle Sanitasyon departmanının görünürlüğünün artması, yazılı program ve talimatlarla uygunluğun artması, son uygulama validasyon işlemlerinin standart hale gelmesi, kolay hedef ve verimlilik tablolarının hazırlanması, stok kontrolü, ekip eğitim ve yönetimi konularında iyileştirmeler yapmasına olanak sağlamaktadır.
Aybit ARI 3.0 Update
2021-12-28 Version History
Tasarımsal değişikliler yapıldı.
Bildirim oluşturma eklendi.
More
More Information
Price:
Free
Version:
3.0
Size:
16.3 MB
Update Date:
2021-12-28
Developer:
Atılım Yazılım
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps