AÖF Çıkmış Sorular ve Özetler AÖF Çıkmış Sorular ve Özetler Free Get
AÖF Çıkmış Sorular ve Özetler

AÖF Çıkmış Sorular ve Özetler

1.03 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2019-07-31

Size

68.7 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
AÖF Çıkmış Sorular ve Özetler Description
AÖF Çıkmış Sorular ve Özetler uygulaması ile AÖF’e hazırlanmak sandığınızdan çok daha kolay. Üstelik ihtiyacınız olan tüm materyaller her zaman yanınızda ve hatta bir cep telefonu kadar uzağınızda. Üstelik bir defa indirdiğiniz sınav,soru ve özetler için bir daha internet baglantısına ihtiyacınız da yok. Hem de markette hiçbir uygulamada olmayan diğer kullanıcı istatistikleri ile doğru,yanlış,günlük haftalık ve aylık çözdüğünüz soru sayıları gibi bir çok istatistiği karşılaştırmalı olarak takip edebilmeniz de mümkün. Hatta her bir soru için verilen cevaplardaki şıkların oranına kadar görebilmeniz mümkün.

Temel Uygulama Özellikleri

-Uygulamayı ilk açtığınızda hazırlanmak istediğiniz bölüm seçimi yapmanız istenmektedir. Uygulama içerisinde yer alan tüm önlisans ve lisans bölümleri bir arada alfabetik olarak listelenmiştir. Seçiminizi daha sonra ana ekranda yer alan Bölümü Değiştir butonu yarıdımyla değiştirebilirsiniz.

-Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi için yer alan önlisans ve lisans bölümlerine ait bugüne kadar çıkmış 15000’e yakın sınav ve 280000’den fazla soru, vize-final ve yıl bazlı olarak kategorize edilmiştir. Çıkmış sorular ekranı ile seçtiğiniz bölüme ait tüm dersleri görüntüleyebilirsiniz. Ders seçimi sonrası seçtiğiniz ders ile ilgili çıkmış tüm sınavları Yıl- Vize - Final sınavı olarak tabloda görüntüleyebilirsiniz. Sınavları listelediğiniz tabloda ayrıca ilgili sınavın kaç sorudan oluştuğu, favoriye alma ve favoriden çıkarma, sınav istatistiklerini görüntüleme, sınavı daha önce çözdüyseniz son sonuçlarınızdaki doğru ve yanlış sayıları bilgilerine ulaşabilirsiniz.

-Anadolu Üniversitesi tarafından yayınlanan önlisans ve lisans bölümlerine ait 600’den fazla özet bir araya toplanarak fakülte, ders bazlı olarak kategorize edilmiştir. Özet Oku ekranı ile bu özetlere erişebilirsiniz. İndirdiğiniz kitabı internet olmayan bir ortamda da okuyabilirsiniz. İndirdiğiniz kitapların yanındaki İndir butonun rengi ve ismi Oku olarak değişecektir. Bu sayede daha önce indirdiğiniz kitapları tespit edebilirsiniz.

-Dilediğiniz sınav ve soruyu favorilerinize ekleyerek, favori sınav ve favori soru ekranlarıyla hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca favori soru ekranı ile favoriye aldığınız farklı ders ve sınavlardaki soruları tek bir sınav gibi karışık olarak çözebilir ve sonuçlarınızı listeleyebilirsiniz.

-Sınav istatistik ekranı ile diğer kullanıcılara ait genel ortalama, sizin son sonucunuz, ilgili sınavın o ay içerisinde tüm kullanıcılar tarafından toplamda kaç defa çözüldüğü, sınav içerisinde bulunan her bir sorunun tüm kullanıcılar tarafından toplamda kaç defa doğru ve yanlış işaretlendiği, toplam çözülme sayıları, toplam doğru yanlış sayıları ve son olarak ilgili sınav içerisinde en çok yanlış yapılan 5 sorunun hangileri olduğu ile ilgili istatistik bilgi ve grafiklerden oluşan çok detaylı verilere ulaşabilirsiniz.

-Sınav seçimi sonrası soru ekranı ile o sınava ait toplam soru sayısı, çözmeye başladıkça oluşan doğru ve yanlışlarınızın sayısı, sınava başladığınızdan itibaren geçen süre ve o andaki soruya daha önce cevap verdiyseniz son cevabınızın doğru mu yoksa yanlış mı olduğunu gösteren bilgiler eşliğinde sorularınızı çözebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz soruyu favorilere alabilirsiniz. Önceki Soru, Doğru cevabı Göster, Sonraki Soru butonları yardımıyla sınav içerisinde bulunan soruları gezebilirsiniz.

-Soru istatistik ekranı ile ilgili soruyu daha önce toplam çözme sayısı, doğru cevaplama sayısı, yanlış cevaplama sayısı, bu soruyu çözdüğünüz tarihler, soruya verdiğiniz cevaplar, cevapların doğru mu yanlış mı olduğu bilgisi, tüm kullanıcılar tarafından bu soruya verilen cevapların şıklara göre oranları ve sayıları, zaman göre bugün, bu hafta ve tüm zamanlarda kaçar defa çözüldüğü bilgilerini içeren çok detaylı grafik, tablo ver verilere ulaşabilirsiniz.

Uygulama ile ilgili her türlü istek, öneri, şikayet ya da diğer bildirimlerinizi apple@hakancakiroglu.com adresine yapabilirsiniz.
AÖF Çıkmış Sorular ve Özetler 1.03 Update
2019-07-31 Version History
-Soru ekranındayken uzun sorularda ileri - geri butonlarının ekranda görünmemesi sorunu düzeltildi.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.03
Size:
68.7 MB
Update Date:
2019-07-31
Developer:
Hakan Cakiroglu
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps