BalkanWeb App BalkanWeb App Free Get
BalkanWeb App

BalkanWeb App

2.1.5 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2019-06-21

Size

21.1 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
BalkanWeb App Description
BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, politik, kosovë, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me orë, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulturë, teknologji, informatikë, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri etj.
BalkanWeb App 2.1.5 Update
2019-06-21 Version History
*fixed view for iphone x , iphone x max
*fixed notification
*speed
More
More Information
Price:
Free
Version:
2.1.5
Size:
21.1 MB
Release Date:
2019-06-21
Developer:
Focus Media News
Language:
English
More
You May Also Like