Bekçilik Mülakat ve Sınavları Bekçilik Mülakat ve Sınavları $3.99
Bekçilik Mülakat ve Sınavları

Bekçilik Mülakat ve Sınavları

Edip Enes Cakir

1.2 for iPhone
$3.99
0

0 Ratings

Release Date

2018-07-22

Size

6.2 MB

Screenshots for iPhone

Bekçilik Mülakat ve Sınavları Description
Uzun zamandır ziyaretçilerimizin bizden talep ettiği Bekçilik sözlü mülakatları ve yazılı sınav uygulaması nihayet tamamladık. Hızla devam eden çarşı ve mahalle bekçiliği alım sürecinde, adayları sözlü mülakat ve sonrasında yazılı sınav aşamaları bekliyor. Bu sürece çalışmak ve hazırlıklı giderek bir adım önde olmak isteyen bekçi adaylarına aradıkları çözümü sunmak istedik. Üstelik 2017 ARALIK Bekçilik Sözlü Mülakat Sınavı soruları an an uygulamaya eklenmektedir!

Binlerce başvurunun arasından sıyrılıp mahalle bekçisi olmaya hak kazanmak için bekçilik sözlü mülakatlarını geçmek gerekiyor.Peki bekçilik sözlü mülakatlarına nasıl hazırlanılır? Yazılı sınavda nasıl başarılı olunur? Bu konuda dünyanın parasına satılan yazılı eserler var. Bunlara alternatif olarak Polisnoktası güvencesi ile hazırlanan Bekçilik sözlü mülakatları ve yazılı sınav uygulaması artık App Store üzerinden satın alınabiliyor.

Uygulamamızın içerisinde iki ana bölüm var:

Sözlü Mülakat Soruları
Yazılı Sınav Testleri
Sözlü mülakat soruları kısmında, bundan önceki bekçi alımlarında komisyon tarafından adaylara sorulan sorular ve bunlara verilmesi gereken cevaplar yer alıyor. Önümüzdeki günlerde başlayacak sözlü mülakat aşamasında çıkan sorular an an uygulamamıza eklenecek ve kullanıcılarımız bu soru ve cevaplara hızlı bir şekilde ulaşabilecekler. Kimi insanlar "Soruyu bilmek önemli değil..." diyerek cümlenin devamını haklı gerekçelerle dolduruyorlar. Peki, sözlü mülakatlarda en önemli süre olan ilk 60 saniyeyi böyle boş geçiren bir adayın, iyi bir intiba bırakma ihtimali var mı? Karttan çektiği soruyu bilen mi avantajlı olur bilemeyen mi? Burada kararı bekçi adayları kendileri vermelidirler.

Yazılı Sınav kısmımızda, bekçi adaylarının girecekleri sınav sürecini aynen yansıtmaya çalıştık. temel derslerden 50 soru ve 60 dakika süre ayarlaması yaptık. Sınav sonucunda bekçi adayı kaç puan aldığını görebiliyor. Bu bölümümüz de hızla geliştirilecek, bekçilik yazılı sınav süresine kadar hızla doldurulacaktır.(EN AZ 10 DENEME SINAV YAZILI ZAMANINA DEK EKLENECEKTİR)

Bekçi adayları; Mahalle Bekçisi olup olmayacağınızı belirleyecek bu kısa zamana, hazır ve donanımlı olarak göğüs germek için hemen bu uygulamayı alın ve çalışmaya başlayın.

Bir kez ödeyin, sürekli güncel ve hızlı bir çalışma imkanına sahip olun.
Bekçilik Mülakat ve Sınavları 1.2 Update
2018-07-22 Version History
Çözümlü sorular eklendi.
Soruların internetten daha hızlı güncellenebilmesi için düzenlemeler yapıldı.
More
More Information
Price:
$3.99
Version:
1.2
Size:
6.2 MB
Release Date:
2018-07-22
Developer:
Edip Enes Cakir
Language:
English
More
You May Also Like