Bezokularow.pl Bezokularow.pl Free Get
Bezokularow.pl

Bezokularow.pl

Soczewki Kontaktowe

1.1 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2018-06-15

Size

67.3 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
Bezokularow.pl Description
Już dawno kupowanie soczewek kontaktowych nie było aż tak proste – sklep Bezokularow.pl, mający długoletnie doświadczenie na rynku szkieł kontaktowych oddaje w ręce użytkowników soczewek aplikację mobilną. Od teraz jeszcze łatwiej i sprawniej zamówisz swoje ulubione soczewki i płyny pielęgnacyjne, które pomogą Tobie zachować zdrowe oczy i wyraźne widzenie. Z aplikacją mobilną Bezokularow.pl dokonasz zakupów w każdym miejscu i o każdej porze mając ze sobą tylko smartfon.
Nie gra tutaj roli Twoja wada wzroku czy rodzaj soczewek jakich używasz. ACUVUE, ACUVUE Oasys, Air Optix, Dailies Total1, Dailies AquaComfort PLUS, Biofinity, Pure Vision czy Soflens. W aplikacji mobilnej Bezokularow.pl, od ręki zamówisz produkty renomowanych producentów Johnson&Johnson, Alcon (Ciba Vision), Bausch&Lomb czy Cooper Vision. Jesteś użytkownikiem soczewek jednodniowych, dwutygodniowych a może miesięcznych? Wszystkie warianty szkieł kontaktowych bez problemu zamówisz za pomocą nowej aplikacji sklepu z soczewkami – Bezokularow.pl. Niezależnie od tego jaką wadę wzroku masz – krótkowzroczność, dalekowzroczność a może bardziej skomplikowane – astygmatyzm czy prezbiopię – znajdziesz swoje soczewki.
W aplikacji Bezokularow.pl, podobnie jak na stronie internetowej, oprócz soczewek kontaktowych każdy użytkownik ma bogaty wybór płynów pielęgnacyjnych i kropli do oczu popularnych marek takich jak Renu, Opti-Free, Solo Care, Bio True, EyeLove Comfort i EyeLove Comfort PLUS, czy AMO.
W każdym momencie możesz sprawdzić swoje zamówienie, edytować je, ponowić już zrealizowane kiedyś zakupy bez dodatkowych formalności i trudności, a nawet zadzwonić do Biura Obsługi Klienta z poziomu aplikacji. Jeśli jesteś już klientem Bezokularow.pl, wystarczy pobrać aplikację, a następnie zalogować się - cała historia Twoich zamówień będzie dostępna w telefonie.
Aplikacja Bezokularow.pl to rabaty i gratisy do zamówień, nawet 10% zniżki w ramach Programu Lojalnościowego, promocja więcej kupujesz, mniej płacisz, Cashback, darmowa dostawa nawet w 24 godziny oraz przesyłka soczewek i płynów za FREE od 200 złotych.
Nie czekaj i już teraz pobierz aplikację Bezokularow.pl na swój telefon!
Bezokularow.pl 1.1 Update
2018-06-15 Version History
Bugfixes and usability improvements
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.1
Size:
67.3 MB
Genre:
Shopping
Release Date:
2018-06-15
Developer:
Bezokularow.pl S.A.
Language:
English
More
You May Also Like