Bi’ Dünya Fırsat Bi’ Dünya Fırsat Free Get
Bi’ Dünya Fırsat

Bi’ Dünya Fırsat

3.4.2 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2020-02-17

Size

56.6 MB

Screenshots for iPhone

Bi’ Dünya Fırsat Description
Türk Telekom Bi’ Dünya Fırsat uygulaması ile anlaşmalı markaların size özel fırsatlarını, her sektörden indirimleri, sokak sokak gezmeden, farklı sitelerde aramadan takip edebilir; beğendiğiniz kampanyaların indirimlerinden tek bir tıkla ÜCRETSİZ faydalanabilirsiniz!

Türk Telekom’un ayrıcalıklı ve birbirinden farklı marka fırsatlarını aynı çatıda toplayan fırsatlar platformu ile en sevdiğiniz markalardan alışveriş yapmak artık çok daha kolay!
Bi’ Dünya Fırsat uygulaması ile;
• Eğlenceden, teknolojiye, aksesuardan, mobilyaya birçok farklı sektörden hayatınızı kolaylaştıracak avantajlardan kolayca faydalanabilir,
• Otel rezervasyonlarınızdan araç kiralamaya kadar seyahatlerinizi ayrıcalıklı indirim fırsatları ile planlayabilir,
• Yakınınızdaki kampanyaları haritada görüntüleyerek konumunuza en yakın kampanyalardan haberdar olur ve kolaylıkla ulaşmak için yol tarifi alabilir,
• Uygulamadan gelecek bildirimlerle size özel hazırladığımız kampanyalardan önce siz haberdar olur, yakınlarınızla da paylaşabilirsiniz.
Uygulama içinden ücretsiz olarak alabildiğiniz fırsat kodlarından kampanyaya dahil olan markanın web sitesindeki ilgili alana giriş yaparak ya da markanın mağazalarındaki yetkililere göstererek faydalanabilirsiniz.
Kampanyaya katılan markaların sundukları fayda ve katılım şartlarına uygulama içinden kampanya detay sayfalarına tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Bi’ Dünya Fırsat 3.4.2 Update
2020-02-17 Version History
Bi’Dünya Fırsat’ı kullandığınız için teşekkürler! Bu güncelleme ile performans ve kullanıcı deneyimi iyileştirmeleri gerçekleştirildi.
More
More Information
Price:
Free
Version:
3.4.2
Size:
56.6 MB
Release Date:
2020-02-17
Language:
English Turkish
More
You May Also Like
Developer Apps