Bi Sorum Var Bi Sorum Var Free Get
Bi Sorum Var

Bi Sorum Var

1.0.2 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2020-07-13

Size

48.5 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Bi Sorum Var Description
Artık çözemediğin soru kalmayacak. Bi Sorum Var ile aklına takılan, çözemediğin soruları sor, cevaplansın.
KPSS, YKS, LGS, ALES, DGS ve YDS’ye hazırlanan adaylar için artık sınav sorularını çözmek, farklı yollardan giderek çözüme ulaşmak çok kolay. Aklınıza takılan sorunun fotoğrafını çekerek paylaşabilir, çözüm yolları ve cevabı üzerinde diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.
Bir Sorum Var uygulaması ile Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS), Yükseköğretim Kurumları Sınavı (TYT-AYT-YDT), Liselere Giriş Sınavı (LGS), Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitime Giriş Sınavı (ALES), Dikey Geçiş Sınavı (DGS) ve Yabancı Dil Sınavları (YDS-YÖKDİL) ‘na en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.
Uygulamamızda her sınav için ayrılan platformlarda, sadece o sınav ile ilgili paylaşılan sorular karşınıza çıkacaktır. Sınava hazırlanan diğer kullanıcılarla takipleşebilir, sınav sürecinde birlikte yol kat edebilirsiniz.
Sınava hazırlanırken aklınıza takılan bir sorunun fotoğrafını anında çekerek uygulamada paylaşabilir, eksik kaldığınız konuları bu şekilde tamamlayabileceksiniz.
Sınav kategorisinin yanı sıra ders ve konu filtreleme özellikleri ile sadece görmek istediğiniz sorular karşınıza çıkacak ve aynı sınava girdiğiniz adaylarla birlikte sınava hazırlanacaksınız.
Farklı soru tarzlarını görmek, diğer adayların kaynaklarındaki sorulara erişmek artık çok kolay. Bi Sorum Var uygulamasını indirerek sınava daha etkin, daha başarılı ve çok yönlü hazırlanabilirsiniz.
Bi Sorum Var 1.0.2 Update
2020-07-13 Version History
Hata düzeltmeleri gerçekleştirildi.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.2
Size:
48.5 MB
Update Date:
2020-07-13
Developer:
Osman Bozkurt
Language:
English
More
You May Also Like