Genel Oto

Genel OtoFree

1.1for iPhone, iPad
Age Rating
4+
Apps in this category do not contain restricted content.
9+
Apps in this category may contain mild or occasional cartoon, fantasy or real-life violence, as well as occasional or mild adult, sexually suggestive or horrifying content and may not be suitable for children under 9 years of age.
12+
Apps in this category may contain occasional mild indecent language, frequent or intense cartoon or real-life violence, minor or occasional adult or sexually suggestive material, and simulated gambling, and may be for children under 12 years of age.
17+
You must be at least 17 years old to access this App.
Apps in this category may contain frequent and intense offensive language; Frequent and intense cartoon, fantasy or realistic violence: frequent and intense adult, scary and sexually suggestive subjects: as well as sexual content, nudity, tobacco, alcohol and drugs, may not be suitable for children under 17 years of age.
Genel Oto Capturas de tela
Genel Oto CartazGenel Oto Cartaz
Genel Oto CartazGenel Oto Cartaz

About Genel Oto

GENEL OTO A.Ş ticari hayatına 1954 yılında binek ve ticari araçların yedek parça toptan satış ve dağıtımı ile başlamıştır. 61 yılı aşkın süredir firmamız süreklilik, kalite , servis, güvenilirlik ve yenilikçi anlayışı ile Binek, hafif ticari ve ticari araçlar grubunda kullanılan her türlü orijinal ve aftermarket ürünlerini dünyaca bilinen 110`a yakın marka ve 80.000’e yakın ürün çeşidi ile Türkiyenin 81 iline ve Dünya’nın bir çok ülkesine ulaştırmaktadır.

Firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarını, geniş ürün yelpazemiz içinde karşılayarak, müşteri memnuniyetini temin edebilmeyi amaç görüp, bu noktada kaliteli ve yüksek standartlı ürünleri müşterilerimize doğru fiyatlarla, zamanın değerinin bilinci içerisinde en hızlı ve kusursuz bir şekilde sunmayı hedef edinmiştir.
Show More

Novidades da Última Versão 1.1

Last updated on Jul 27, 2018
Versões Antigas
*App store icons are updated. *Screenshots are updated.
Show More
Version History
1.1
Jul 27, 2018
*App store icons are updated. *Screenshots are updated.

Genel Oto FAQ

Clique aqui para saber como baixar Genel Oto em um país ou região restrita.
Confira a lista a seguir para ver os requisitos mínimos de Genel Oto.
iPhone
iPad
Genel Oto suporta English

Alternativa de Genel Oto

Você pode gostar

Obtenha mais de Eryaz Software